"Ukončení" ZP

Ako a kde získať zbrojný preukaz, súvisiace právne predpisy, odborná príprava a odpovede na prípadné otázky.

ukončení ZP

Poslaťod Bonanza » Str 17. Feb 2010 19:41:12

Možná tím dotazem na sebevraždu měl obavy, aby to nebylo dědičné a s tou psychikou totéž, abys nevystřílel půlku školy. :lol:
Bonanza
 

Poslaťod pesek » Str 17. Feb 2010 20:41:53

A či ja jsem nějaky debilni američan nebo co? :twisted:
pesek
 

ukončení ZP

Poslaťod Bonanza » Štv 18. Feb 2010 15:43:19

pešku, pešku, já ma Tebe s humorem a Ty takhle. To jsem myslel spíš na doktora a jeho de....í dotazy, protože někdy je těžko pochopitelné, co tím myslí, jestli vážně nebo ne.
Bonanza
 

Poslaťod AL01 » Štv 18. Feb 2010 17:04:35

Díky pak sem to lejstro objevil, ale psali, že prej to je do roku 2008 a pak si maj doktorky dělat posudky jak chtěj i bez formuláře. F pondělí se vydám na okres. Mě zkoušeli voči, pak šeptali jestli sem hluchej, následně tlak, otázky co zrovna fetuju a potom jestli mě zkoumali psychotentonc, neurotamtonc zaškrtávala to do nějakých not a odfaxovala mě na voční. Zatim jediný co mi vočaři nepovolili je skákání padákem :-D takže musim skákat bez něj.
AL01
 

Poslaťod pesek » Štv 18. Feb 2010 18:45:53

to bonanza: ale ja to pochopil :D ja jen že střileni na škole je narodni zaležitost amiku
to AL: a proč nemužeš skakat padakem to jako že neuvidiš jak si vysoko? :ramena:
pesek
 

ukončení ZP

Poslaťod Bonanza » Štv 18. Feb 2010 19:11:11

ALe, teď jsi mne fakt rozesmál. Je to hustá pakárna. Chceš prodloužit zbroják a oni Ti zakážou skákat padákem, to je možný snad jen v Česku. Kdyby zakázali brát sebou na seskok bouchačku, tak dobře, ale toto? Bohužel to Amícký střílení na školách se díky medializaci a defacto návodům jak to udělat se dostalo už do spousty dalších zemí.
Bonanza
 

Poslaťod pesek » Štv 18. Feb 2010 19:35:30

jo tak to musim souhlasit že se to nechutně rozmnožilo a nerad bych se dočkal doby až se něco takoveho stane i u nas :(
pesek
 

Poslaťod AL01 » Štv 18. Feb 2010 20:05:45

Skákání mi nezakázali při prodlužování, ale dřív, když sem chtěl skákat tak mě v praze poslali do vojenskýho špitálu k letecký doktorce a ta mi skákání zakázala, že ať sem rád, že mám jedno voko, když bych blbě dopad, tak bych o něj mohl přijít (ale přerazit na ledovým chodníku se smím a můžu dopadnou jak při špatným doskoku). Eště mi kdysi zakázali laserovou voperaci zbývajícího voka, taky se báli aby se nezmrvilo. Až mě někdo pude vykrást tak musí dělat kravál abych moch střílet po zvuku dyž sem slepej :-D
AL01
 

Poslaťod Steiner » Pia 19. Feb 2010 13:33:18

Chorche píše:naco zajmá doktorku při střílení EKG a tlak ? Jestli ti jako nestoupne moc a nepostřílíš celou sámošku ? :lol:

EKG a tlak jsou výkony, který vyúčtuje pojišťovně. :wink:
Steiner
 

Poslaťod pesek » Pia 19. Feb 2010 17:08:30

EKG a tlak jsou výkony, který vyúčtuje pojišťovně

ha tak to je kšeft mně obere o300kč a ještě drze si řekne o prachy pojištovně,a pak že doktoři maji malo peněz
pesek
 

PredchádzajúciĎalší

Späť na Zbrojný preukaz, zákony, odborná príprava

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť