"Ukončení" ZP

Ako a kde získať zbrojný preukaz, súvisiace právne predpisy, odborná príprava a odpovede na prípadné otázky.

"Ukončení" ZP

Poslaťod AL01 » Ned 03. Jan 2010 17:30:16

Tušíte někdo jak funguje "ukončení" nebo "přerušení" ZP?? Někdy na jaře bych si ho měl obnovit, a šlo by že bych si ho jako neobnovil, dones bych jim tam flinty namazaný vazelínou A´t si je strčej někam do sklepa a když bych si ho třeba po letech dělal znova tak bych si je vyzved - platí se za to uložení něco. Nebo se musej mermomocí prodat?
AL01
 

Poslaťod Ares » Str 06. Jan 2010 1:24:48

přemýšlím, proč by někdo takovou bejkárnu jako ukončení ZP dělal
Ares
 

Poslaťod pesek » Str 06. Jan 2010 17:57:01

no nevim kamaradovi co měl papiry v čistirně se ozvali že bud at je proda nebo napiše na znameho že mu to tam nebudou skladovat tohle by bylo taky řešeni jenom se prodraži o nakupky a registrace každopadně si raději obnov než ho potom dělat uplně znova
pesek
 

Poslaťod AL01 » Str 06. Jan 2010 21:45:58

Mám problémy se sousedem eště má syna u republikový policie a dvakrát na mě volal městskou a nechce se mi čekat až ho napadne zařídit abych měl doma šťáru, vono by se dycky něco našlo prostřílený plechy ve sklepě a na půdě, nebo né vše mám v trezoru apod.) a že by se mi chtělo lítat po soudech tak uvažuju se toho zbavit a měl bych klid. A otázka je jestli mi dá štempl doktorka je tu nějaká blbá, se mi bála dát i průkaz pro práci v potravinářství, že když se něco stane tak má odpovědnost.
AL01
 

Poslaťod Ares » Str 06. Jan 2010 22:48:31

Možná blbá otázka, ale není lepší dát si věci do pořádku a neomezovat sebe kvůli šmejdovi od vedle?
Ares
 

Poslaťod luboss2 » Pia 08. Jan 2010 22:46:56

obávám se, že uložení zbraně je na dva měsíce, do té doby je musis prodat, vzdat se jich ve prospech statu nebo pozadat o vyjimku prodlouzeni o dalsi 2 mesice. Dyl to nejde, rekl bych.
luboss2
 

Poslaťod Chorche » Pia 15. Jan 2010 11:36:52

ty vé Ale, tebe si bes toho arzenálu vůbec neumim přectavit :shock: :lol:
Chorche
častý diskutér
častý diskutér
 
Príspevky: 1074
Registrovaný: Štv 27. Apr 2006 10:44:43

ukončení ZP

Poslaťod Bonanza » Sob 16. Jan 2010 22:19:23

AL: tuto situaci Ti vůbec nepřeju, ale až budeš něco prodávat, tak hoď inzeráty nejdříve sem k Chorchemu, mezi kámoše. :D, . (Teď jsem to zvoral, patří to na původní vlákno, sorry.)
Bonanza
 

Poslaťod AL01 » Ned 07. Feb 2010 12:21:55

Já už se dokážu bez ZP představit. Aspoň bych měl o starost míň. Příští tejden du za dochtorkou estli mi dá štempl na prodloužení, když ne tak se na ZP s radostí vyprdnu, eště strčit psa do salámu, starou s dětma poslat k vodě a změnit stát. Je toho na mě moc a už nemám sílu se rvát s osudem, nejradši bych vypad z týhle země.
AL01
 

Poslaťod Chorche » Ned 07. Feb 2010 22:25:07

no to chápu. taky znám zemně gde by se mi líbilo víc... teplo, slunce, moře, lacino... :lol:
Chorche
častý diskutér
častý diskutér
 
Príspevky: 1074
Registrovaný: Štv 27. Apr 2006 10:44:43

Ďalší

Späť na Zbrojný preukaz, zákony, odborná príprava

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť