"Ukončení" ZP

Ako a kde získať zbrojný preukaz, súvisiace právne predpisy, odborná príprava a odpovede na prípadné otázky.

ukončení ZP

Poslaťod Bonanza » Štv 11. Feb 2010 16:18:40

ALe, že chrochtaj není to nejhorší. Hrozí ji totiž nový zbrojní zákon a vypadá to, že vo železa asi přijdou a zůstane jim jen to chrochtání do prázdných futrálů.
Bonanza
 

Poslaťod AL01 » Štv 11. Feb 2010 19:45:45

Ad Belize, bejt obranej, s horečkou deunge, malárijí, žloutenkou a cholerou a v prdeli červy nebude žádná slast. Čím se tam živit, jak splašit zámek na bydlení a znají tam doktory???

Ad Das Reich já možná budu bez želez od outerka, kdy du k doktorce, páč to je kráva a bála se mi i přepsat zdravotní průkaz co sem měl na dobu neurčitou, ale ale na rodný příjmení tak s tím dělala drahoty, že má odpovědnost, a kdybych kejch abych nešel do práce apod. tak se pomalu se ZP loučím. I když co by se stalo kdybych přišel na stanici a pravil páni příslušníci bylo u mě doma ufo a uneslo mi kvéry, popř v rámci zvýšení důvěryhodnosti bych rozbil okno a rozbruskou rozříz trezor jako že krádež.
AL01
 

Poslaťod Ares » Štv 11. Feb 2010 21:02:10

A není jednodušší změnit doktora za někoho normálního?
Ares
 

Poslaťod AL01 » Pia 12. Feb 2010 14:07:49

No to bych musel hledat v Praze tady v prdelákově výběr není. A když by mi nejbože něco bylo tak se hnát do prahy apod. Ani nevim jestli se měnili zdravotní předpisy na zbroják, já mám průser s vočima brejle a navíc na pravý nevidim vůbec :-D. A když sem si dělal papíry tak byl předpis, dioptrie do 6,5 a o kus dál jednookost se připouští, takže to s odřenýma ušima prošlo, ale když jde jen o prodloužení a druhý voko sem si ještě nevypích a jsem na tom stejně tak by neměl být problém, jenže doktorka je nějaká připosraná, tak se bojim, že problém to bude.

Bez flint bych taky přežil, ale těch peněz o který bych při prodeji přišel by mě sralo, by byla prdel jí když tak zažalovat za způsobenou škodu :-D
AL01
 

Poslaťod Chorche » Pia 12. Feb 2010 15:35:14

no každej druhej při míření stejně potřebuje jenom jedno voko, tak nevim co prudí :lol: bratr žiška mněl taky jenom jedno a jak mu bojování pěkně šlo :lol:
Chorche
častý diskutér
častý diskutér
 
Príspevky: 1074
Registrovaný: Štv 27. Apr 2006 10:44:43

Poslaťod AL01 » Uto 16. Feb 2010 14:07:23

Prej jestli sem prodělal psychologické, psychiatrické, neurologické apod. vyšetření a pak mě poslala jako s každým hovnem na voční, voční napsala, že sem přiměřeně slepej a blbej, takže zastřelim leda svojí nohu a tudíž můžu mít ZP i nadále. Praktická chce nějaký papír kam se má napsat ten zdravotní posudek, Na netu mvcr. sem našel v pdf jen přední stranu lejstra žádost o vydaná, prodloužení ZP a tam je jen dole že jako příloha má bejt lékařský posudek. Je na ten lékařský posudek nějaký papír??? Nebo se to píše na druhou stranu toho zelenýho papíru se žádostí o ZP? Je možný mít ten papír vytisklej doma nebo pro něj jako mám jet na okres??? Raďte moji rádcové.
AL01
 

Poslaťod pesek » Uto 16. Feb 2010 17:06:27

moje doktorka si to sama ztahla z netu takže no problemo :D
http://zbranekvalitne.cz/zbrojni-prukaz/potrebne-formulare
normalně si to sam mužeš doma vytisknout takhle mi to kdysi řikali i policajti
pesek
 

ukončení ZP

Poslaťod Bonanza » Uto 16. Feb 2010 19:37:25

U nás na PČR mají kopírované formuláře na lékařský posudek v podstatě ve znění, jak uvádí pešek a jsou tam volně ložené k odběru. Jinak s naší doktorkou nebyl žádný problém při prodloužení, jen EKG, tlak a 300,-
Bonanza
 

Poslaťod Chorche » Str 17. Feb 2010 17:34:33

naco zajmá doktorku při střílení EKG a tlak ? Jestli ti jako nestoupne moc a nepostřílíš celou sámošku ? :lol:
Chorche
častý diskutér
častý diskutér
 
Príspevky: 1074
Registrovaný: Štv 27. Apr 2006 10:44:43

Poslaťod pesek » Str 17. Feb 2010 18:36:41

no tak to EKG a tlak by mně taky zajimalo :shock: vzhledem ktomu že u mně doktor provedl pouze slovni vyslech jestli jsme nahodou v rodině neměli sebevraždu nebo nějakou psychyckou nemoc :ramena:
pesek
 

PredchádzajúciĎalší

Späť na Zbrojný preukaz, zákony, odborná príprava

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť