Se mi líbí na tomhle foru...

Pravidlá ktorými sa riadi táto diskusia a inzertný portál. Odporúčame prečítať pred samotnou registráciou.

Poslaťod Chorche » Ned 05. Nov 2006 18:12:25

protože myslifci a grýnpýsáci... Znám x případů, kdy např. majiteli bejvalýho lomu zakázali grýnpýsáci jezdit po jeho lomu na fichtlu nebo offem, protože by moch rušit brouky...
Chorche
častý diskutér
častý diskutér
 
Príspevky: 1074
Registrovaný: Štv 27. Apr 2006 10:44:43

Poslaťod Rys1 » Str 29. Nov 2006 12:34:22

Chorche píše:No já bych to vyděl na trestnej čin neoprávněný použití zbraně nebo tak něco.


Mám za to, že to bude přestupek proti §42 přestupkového zákona 200/90 Sb., odst.c: "poruší povinnost nebo nedodrží zákaz stanovený právními předpisy na úseku zbraní a střeliva." Za to se schová všechno, tedy i použití zbraně mimo střelnice.
Policajt asi nebude vnikat na pozemek, pokud jej třeba sám nevpustíš, ale podá oznámení na správní (zbraně - PČR) a tohle oznámení doloží důkazy. A správní s tebou zahájí řízení o přestupku a výsledkem může být flastr nebo odebrání ZP (asi dle závažnosti atd atd...).
(můj názor, nemusíte souhlasit, nestřílejte po mě... :) )
Rys1
 

Poslaťod Chorche » Str 29. Nov 2006 13:04:56

no jaký důkazy by moch předložit ale ?
Chorche
častý diskutér
častý diskutér
 
Príspevky: 1074
Registrovaný: Štv 27. Apr 2006 10:44:43

Poslaťod Rys1 » Str 29. Nov 2006 17:05:44

Svědectví, videozáznam, fotografie, zvukový záznam. Prostě něco, čím podloží svoje tvrzení.
A policista může vstoupit na cizí pozemek aby zamezil protiprávnímu jednání, ale to se jedná o trestný čin, nikoli o přestupek. Takže kdyby někdo např. střílel psy (týrání), tak by mohl, pokud bude pálit do terče (ale tak aby neohrozil okolí), tak ne.
Rys1
 

Poslaťod Ares » Str 29. Nov 2006 18:51:03

Něco mi říká, že střelba by už pro policajta bylo dost velké "důvodné podezření" na to aby mohl vniknout bez povolení
Ares
 

Poslaťod AL01 » Str 29. Nov 2006 19:34:02

Mě zas něco řiká, že střelba by pro policajta byl dost dobrej důvod tam nelízt pokud se má rád. To by spíš volal urnu nebo výsadkáře :lol:
AL01
 

Poslaťod Rys1 » Str 29. Nov 2006 20:23:16

:) jasně. Šlo o to, zda-li je střílení na dvorku protiprávní nebo ne a jak. Asi každý co nebydlí zrovna v bytovce si nějakou ránu dá.
Rys1
 

Poslaťod OldDeath » Štv 01. Mar 2007 16:49:14

Media doslova prahnou :twisted: jak nás zdiskreditovat.to je pořád samý psychotesty a lesní vrah je dělal a oni nepoznali že je narušený. :roll:
OldDeath
 

Poslaťod Chorche » Štv 01. Mar 2007 16:56:34

a nakonec ani neřekli proč to vlastně udělal... ten lesní vrach. By vyšlo najevo že sledoval nějakej flame na nějakym fóru o zbraních, jestli má devítka ještě zastavovací účinek nebo ne. A chtěl to vyskoušet aby pak moch do tej diskuze napsat co zjisitil :lol:
Chorche
častý diskutér
častý diskutér
 
Príspevky: 1074
Registrovaný: Štv 27. Apr 2006 10:44:43

Poslaťod OldDeath » Str 14. Mar 2007 17:47:12

Chorche píše:No, škoda to je a mrzí mě to. Problém je, že se o něm lidi nemaj jak dozvědět. Většina lidí leze na gunshop a na střelectví a tam samozřejmě naši reklamu nevydejchaj... A proto, jestli se ti tady líbí, řekni to svým známým ať příjdou a napíšou svý zkušenosti nebo nápady atd. prostě cokoliv by mohlo pomoct nějak ostatním.


Ja budu na našich závodech šířit reklamu na tyto stránky. :? Mě se líbí, :lol: ale je fakt ,že hodně lidí chdí na "střelectví" :evil:
Tam ale mají pakárnu s registrací,je to nějak přes SMSky nebo co :?:
Pozdrav všem a víc diskutujte. :lol:
OldDeath
 

PredchádzajúciĎalší

Späť na Pravidlá diskusie a inzercie, návrhy a podnety na ich zlepšenie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť