Se mi líbí na tomhle foru...

Pravidlá ktorými sa riadi táto diskusia a inzertný portál. Odporúčame prečítať pred samotnou registráciou.

Poslaťod Chorche » Štv 02. Nov 2006 10:01:12

No obávam se že zákon vo zbraních mluví jasně vo tom, že střílet můžeš jenom na střelnici nebo v sebeobraně. Problém je nejspíš f tom, že i na soukromym pozemku teoretycky nemůžeš zajistit bespečnost. Jináč v americe je to jinak. Tam si můžeš střílet kde chceš a ryzyko že někoho votpráskneš si bereš na sebe.
Chorche
častý diskutér
častý diskutér
 
Príspevky: 1074
Registrovaný: Štv 27. Apr 2006 10:44:43

Poslaťod AL01 » Pia 03. Nov 2006 9:39:51

No ale je to tresnej čin nebo jen přestupek střílení na dvoře? Dyž by to byl jen přestupek tak by neměli mít fízlové právo vniknout ti na pozemek popř. dělat prohlídku bez nějakýho povolení.
AL01
 

Poslaťod Chorche » Pia 03. Nov 2006 9:46:07

No já bych to vyděl na trestnej čin neoprávněný použití zbraně nebo tak něco.
Chorche
častý diskutér
častý diskutér
 
Príspevky: 1074
Registrovaný: Štv 27. Apr 2006 10:44:43

Poslaťod Ares » Pia 03. Nov 2006 10:33:28

Proč v tomhle státě mají lidi furt tendenci hledat mezery? Prostě se to kur.a NESMÍ a basta.
Ares
 

Poslaťod Chorche » Pia 03. Nov 2006 10:44:51

coš je pochopitelně škoda, jelikoš spousta lidí vlastní pozemky na kerejch by se střílet bespečně dalo. Holt jinej kraj jinej mraf.
Chorche
častý diskutér
častý diskutér
 
Príspevky: 1074
Registrovaný: Štv 27. Apr 2006 10:44:43

Poslaťod Ares » Pia 03. Nov 2006 15:01:32

Jasný, jako já jsem taky za, ale dohadováním mezi sebou jestli by to šlo nebo ne logicky nic nevyřešíte. Prostě podle zákona to nejde a basta. Aby to šlo, tak musíte apelovat na tvůrce zákona a ne tady hledat kličky že. V nejhorším případě apelace na tvůrce zákona nedosáhnete ničeho. V nejhorším případě hledání kliček dosáhnete toho, že budete bručet v base a kur.a dlouho si pak počkáte (jestli se vůbec dočkáte) než vám někdo zase dá zbroják. Tak si můžete vybrat. Já mám vybráno.
Ares
 

Poslaťod Chorche » Pia 03. Nov 2006 15:06:22

dyk já nic neřikám :lol: To Al ten si začal :lol: :lol: :lol:
Chorche
častý diskutér
častý diskutér
 
Príspevky: 1074
Registrovaný: Štv 27. Apr 2006 10:44:43

Poslaťod AL01 » Pia 03. Nov 2006 17:15:58

Dyk je to sprostý, mám tři prdele pozemků gde bych moch blbnout a vlastně tam nesmim nic a dyž se stát rozhodne tak mi ty pozemky klidně vezme. Proč si nemůžu střílet na svym? Proč si nemůžu na svym poli udělat off-road dráhu a jezdit si tam? Kdybych tam chtěl dělat průmyslovou zonu tak se všicky poserou aby mě podpořili ale off- trať mi všichni zakážou a nakonec si nesmim ani bouchnout ve sklepě.
AL01
 

Poslaťod Apocalipse » Sob 04. Nov 2006 19:11:47

Pravo nosit a drzet zbran nebude kraceno!! :lol:
Apocalipse
 

Poslaťod Milas » Sob 04. Nov 2006 20:14:47

AL píše:Dyk je to sprostý, mám tři prdele pozemků gde bych moch blbnout a vlastně tam nesmim nic a dyž se stát rozhodne tak mi ty pozemky klidně vezme. Proč si nemůžu střílet na svym? Proč si nemůžu na svym poli udělat off-road dráhu a jezdit si tam? Kdybych tam chtěl dělat průmyslovou zonu tak se všicky poserou aby mě podpořili ale off- trať mi všichni zakážou a nakonec si nesmim ani bouchnout ve sklepě.



proc ti nechtej povolit off. drahu??? :shock:
Milas
 

PredchádzajúciĎalší

Späť na Pravidlá diskusie a inzercie, návrhy a podnety na ich zlepšenie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia