WALTHER COLT M4 OPS .22 LR

Všetko o dlhých strelných zbraniach rôznych druhov a výrobcov.

WALTHER COLT M4 OPS .22 LR

Poslaťod toretto » Pia 03. Júl 2009 16:26:58

něco jako gsg 5 docela mě to zaujalo doufam, že to to ještě není


Kvalitní samonabíjecí malorážná karabina německé produkce (Walther), povrchová úprava černění, stavitelné plastové pažbení-pažba stavitelná, předpažbí a rám vybaveny základnou pro příslušenství-montáže typu weaver. Miřidla průhledová-výškově a stranově stavitelná, možnost uchycení optického zaměřovače. V soupravě je 1x 30 ranový zásobník. Lze dokoupit náhradní zásobník v ceně 1.100,-Kč.

http://www.9mm.cz/kulovnice_germany_colt_m4ops_22.html

http://www.9mm.cz/kulovnice_germany_coltm4_22.html
toretto
 

Poslaťod pesek » Pon 06. Júl 2009 17:02:17

sakra pěkna to hračka jenom to kazi ta cena
pesek
 

Poslaťod Chorche » Str 08. Júl 2009 15:26:26

uš sem na to čumněl, maj jí u brymový i v bvsku. Ale mam GSGčko a pořídit si další flintu na plinking by pro mně byla uš moc velká snobárna :lol: Holt mi musí stačit celokof M4ka na 6mm BB :lol: Aspoň má full auto :lol:
Každopádně dybych kupoval M4ku tak asi rači v originál ráži. Třeba od norinka za těch 18000.
Chorche
častý diskutér
častý diskutér
 
Príspevky: 1074
Registrovaný: Štv 27. Apr 2006 10:44:43

Poslaťod pesek » Str 08. Júl 2009 15:54:13

chorche no pravě že to norinko neni o moc drahši ale zajimalo by mě jestli to už někdo ma nebo z toho střilel z žadnym nornikem sem se ještě nesetkal někdo na ně nadava jiny neda dopustit a jelikož je M4 muj sen tedka už skoro dostupny :D tak jestli to ma cenu kupovat nebo ne bohužel tedka na to neni :cry:
pesek
 

Poslaťod Chorche » Str 22. Júl 2009 11:21:27

no, je to čistě muj názor, ale asi bych se M4ce vyhnul. Většina lidí na jakoukoliv M4 nadává. Mě se sice dizajnově líbí, ergonomicky mi sedí (dobře se mi drží i míří), ale bál bych se problémů. Je to komplikovanej mechanizmus, nesvěčí mu bordel. Navíc munice víceméně k ničemu. Nejsem českej patriot, ale mam rači kosu... Kosa je kosa, nesere se, drží, munice pořádná a laciná... Jináč norinko mam v malorášce (winčestrofku) a střílí parádně. Je přesná, materiál poctivej. Al má od nich kopii SIGu a taky vypadá dobře. Zkušebna si na tom prej láme razidla jak je to tvrdý :lol: Ty jejich M4ky nakupujou třetí země normálně pro armádu a policii, takže po stránce kvality bych se fak nebál. Bál bych se jaxem psal vejš pouze vlastností M4ky jako takovejch. Teď nedávno vyprávěl kolega v práci, že stříleli z AR15ky od Dlasku a po nějakejch pár stovkách ran se to začlo celý sypat (např. to začlo samo střílet dáfkama :lol: ).
Chorche
častý diskutér
častý diskutér
 
Príspevky: 1074
Registrovaný: Štv 27. Apr 2006 10:44:43

Poslaťod Chorche » Str 22. Júl 2009 11:30:20

Kup si rači todle http://www.ebairsoft.com/m4a1-blowback-p-2282.html . Je to za pár peněs a vypadá to jak reál :lol:

tady máš video
[youtube]JF0fvPX7iR4[/youtube]
Chorche
častý diskutér
častý diskutér
 
Príspevky: 1074
Registrovaný: Štv 27. Apr 2006 10:44:43

Poslaťod pesek » Str 22. Júl 2009 15:18:05

no kosa je kosa ta bude jako prvni a co se tyka m4 je to sen tak když nebudu vědět co s prachama (jestli se toho někdy dočkam)tak bych si ji pořidil a za davky bych se vubec nezlobil :lol: že je naboj na hovno ?
však s tim taky nejdu do valky na to je lepši kosa :D
pesek
 

Poslaťod Horacio » Pia 28. Aug 2009 5:53:44

Tak je doma ve skříni. Zpracování je podle mého názoru na velice dobré úrovni. Je dost velký problém s její rozborkou, pojistný čep je zajištěný kuličkou s pérkem a musí se vyklepat pomocí mosazné tyčky. Jediné co bych doporučil dopilovat výrobcem je poměrně velká vůle u posunu nastavitelné pažby a musíte se smířit s tím, že krytka závěru je neustále otevřená a nedá se zaklapnout. Jinak jsem nestihl střelnici a tak půjdu střílet až příští týden po vydání průkazu zbraně.
Horacio
občasný diskutér
občasný diskutér
 
Príspevky: 44
Registrovaný: Str 25. Feb 2009 9:08:22

Poslaťod Chorche » Sob 29. Aug 2009 20:22:34

sakra, tak to gratuluju, seš první vo kom vim že to pořídil. tak snat to nebude trpět nedostatkama a porodníma bolestma jako to moje GSGčko. Tak dej pak vědět jak to střílí :wink:
Chorche
častý diskutér
častý diskutér
 
Príspevky: 1074
Registrovaný: Štv 27. Apr 2006 10:44:43

Poslaťod Horacio » Štv 03. Sep 2009 5:45:45

Tak jsem se dostal v pondělí poprvé na chvilku na střelnici, bohužel pouze na 25m. Vystřeleno 50 ran, bez jakýchkoliv problémů. Měl jsem trochu problém s hledím, nejsem na tenhle druh zvyklý. Podle mého názoru je to docela přesná hračka, ale jak říkám, jde o zvyknutí na mířidla. Přidávám fotku terče na 25m, stříleno vstoje bez opory. Omlouvám se za tři rány nalevo, tím jsem začínal. Nejsou tam všechny, je to 30 ran a pak jsem dělal korekci hledí.

http://resize.like.cz/images/125195230831082009163.jpg

Rozborka:
[youtube]-zhVBY6e1n0[/youtube]
Horacio
občasný diskutér
občasný diskutér
 
Príspevky: 44
Registrovaný: Str 25. Feb 2009 9:08:22

Ďalší

Späť na Dlhé zbrane

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia