WALTHER COLT M4 OPS .22 LR

Všetko o dlhých strelných zbraniach rôznych druhov a výrobcov.

Poslaťod Horacio » Uto 22. Sep 2009 8:42:40

Tak na tu kosu dvěma nejtama přidělej držadlo ze starý Š 120 a je to :lol:
Horacio
občasný diskutér
občasný diskutér
 
Príspevky: 44
Registrovaný: Str 25. Feb 2009 9:08:22

Poslaťod Chorche » Uto 22. Sep 2009 9:03:35

na 120kách kliky nebyly, si pleteš s embéčkem :lol:
Chorche
častý diskutér
častý diskutér
 
Príspevky: 1074
Registrovaný: Štv 27. Apr 2006 10:44:43

Poslaťod Horacio » Uto 22. Sep 2009 9:17:47

Já jsem myslel ty madla nad oknem, kde se za jízdy držel ožralej spolujezdec, popřípadě řidič :lol:
Horacio
občasný diskutér
občasný diskutér
 
Príspevky: 44
Registrovaný: Str 25. Feb 2009 9:08:22

Poslaťod Chorche » Uto 22. Sep 2009 9:32:35

joahááá, no já myslel kličky vot dveří :lol: Ty plastový bych si na kosu nedával, by se rostekly rasdva :lol:
Chorche
častý diskutér
častý diskutér
 
Príspevky: 1074
Registrovaný: Štv 27. Apr 2006 10:44:43

Poslaťod AL01 » Štv 08. Okt 2009 14:08:00

Teď sou hezký malorážkový hračky, gsg dělá AKáčko. Co pamatuju tak za mejch mladejch let měli malorážkový kopie AK, Galil, M16, PPS v moravia arms. Pak to zakázali neb to mělo vzhled vojenských zbraní a to se tenkrát nesmělo.
AL01
 

Poslaťod Chorche » Štv 08. Okt 2009 14:30:14

kalacha dělá i rumun, to bude pevnější neš to GSGčko
Chorche
častý diskutér
častý diskutér
 
Príspevky: 1074
Registrovaný: Štv 27. Apr 2006 10:44:43

Walther Colt M4 .22LR

Poslaťod macek73 » Str 14. Júl 2010 21:00:05

přátelé, dnes jsem asi hodinu mordoval v BVS tuhle flintu a pak ještě Smith Wesson MP15-22.
Výsledek je takový, že do Walthera bych nikdy nešel, něco tak odfláklýho a v podstatě velmi špatně zpracovanýho se málokdy vidí. Potíže s vyjmutím zásobníku! Otevřít to nešlo ani náhodou, čep musel ven za pomocí paličky, zpět to samé. Hlaveň tak tenká, že bych měl hrůzu se na to jen blbě podívat aby se to nezkroutilo. Závěr nic moc a doraz závěru byl jen pro parádu. Spoušť rovněž bída.
Vzhled hezký to ano, ale to jaký problémy se u toho vyskytovali to mi za to nestojí. Puškař by se na to nešel ani kouknout vzhledem k použitým materiálům, takže systém Dodělej doma by nevyšel.
Musím uznat, že Smith Wesson byť se o reálu docela liší a je to celoplast(!), tak alespoň hlaveň má přijatelně masivnější a vůbec je na první pohled značně vyšší přesnost zpracování a funkčnost, ano zejména funkčnost. Vše fungovalo tak jak má - bez nutnosti vyvíjet násilí. Pažba je integrovaná do těla, takže za lepší vyměnit bohužel nejde. Pažba je asi jediné co bych kritizoval. Spoušť je o poznání lepší než u Walthera. Cena taky lepší.
Udělal jsem sakramentsky dobře, že jsem se na to šel v reálu podívat a mordoval jsem prodavače hodinu rozborkou a zkoumáním.
Zjištění mne vůbec netěší, neb jsem se na M4 těšil, ale za tohle bych fakt nedal víc než tisíc korun natož 15.500,- !
Možná jsem měl jen smůlu na kus (víc než jeden nebyl k dispozici) , ale i tak to o něčem vypovídá. Snad jako někdo kdo 18let střílí a 10let i soutěžně si mohu dovolit k tomu takto něco napsat :)
macek73
 

Poslaťod Horacio » Štv 15. Júl 2010 5:08:46

Macek 73, do jisté míry máš pravdu, ale na levné střílení je to docela paráda. Já jsem ho měl a vyblbnul jsem se s tím jak malej kluk, na ten klumpr jak píšeš je to překvapivě přesný. Nakonec jsem ho prodal, ale ne kvůli závadě nebo podobnýmu nešvaru, ale proto, že mě chyběla ta plnotučná rána. Koupil jsem Smith Wesson MP15, 223 rem. a jsem spokojenej jako když jsem kdysi dostal OP a mohl bez strachu na pivo. Jinak na vyjádření má na tomto fóru právo každej a není důležitý, jak dlouho střílí.
Horacio
občasný diskutér
občasný diskutér
 
Príspevky: 44
Registrovaný: Str 25. Feb 2009 9:08:22

Poslaťod macek73 » Štv 15. Júl 2010 8:45:52

jj to je jasný. Já už toho mám doma vcelku dost od .22 až po 308Win,od 7.65 - .45ACP ale .22LR prostě miluju. Obvzláště je-li to tichý společník.
Já o tomhle uvažuju přesně z tohodle důvodu - blbnout a nezruinovat se.
Děti s tím taky můžou střílet (za dozoru pochopitelně). Trochu to opentlím kolimátorem a doufám, že mi dokážou sehnat i ty 10ti raný zásobníky (SW je nabízí za 20 USD). Venku se s tím dá smažit i bez "hluchátek" což mi vyhovuje, když si houknu s .308Win tak to bez "hluchátek" není dobrý.
Akorát co zatím nevím, jestli SW má štelung na různý patrony a jestli to subsonic spolehlivě natáhne, ale to se uvidí až v provozu.
macek73
 

Poslaťod Chorche » Štv 15. Júl 2010 8:56:52

no vidiš, já se takle napálil s GSGčkem. Ale uš sem si zvyk a ten prvotní stres mě nák pustil. Teť uš to je jenom radost :lol:
Chorche
častý diskutér
častý diskutér
 
Príspevky: 1074
Registrovaný: Štv 27. Apr 2006 10:44:43

PredchádzajúciĎalší

Späť na Dlhé zbrane

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť