WALTHER COLT M4 OPS .22 LR

Všetko o dlhých strelných zbraniach rôznych druhov a výrobcov.

SW MP15-22

Poslaťod macek73 » Pia 27. Aug 2010 11:00:04

Tak už je doma :)
Prozatím mohu konstatovat, že to žere všechno co jsem tomu podsunul a to včetně subsoniků! Repetí se vším :)
Včera vystřeleno 170 nábojů, závady celkem 3 z toho 2x málo klepnutá patrona, jednou se tam vzpříčila vystřelená nábojnice. O víkendu dorazí kukr Walther PS55 a další týden pojedu pro jinou a lepší rukojěť, tahle originál to je nic moc a ten výstupek mne tam akorát sere. Chci pryžovou a pořádnou.
Jo a do tý trubice v pažbě se vejde 40 nábojů :-) Taky dobrý... ale trošku to zachrastí. Flinta je žrout, asi budu muset zakoupit akcie nějaké muničky :)

Psal jsem strýci do USA, aby mi poslal zásobníky, ale kroutí se, asi se bojí problémů, který teda v tomto případě nevidím. Dvojnožku jsem si taky přivezl bez problémů.

Tak střelbě zdar!
P.S.
měl jsem v ruce pidi pistoli Diamond Back .380 ACP ... úžasný! Přesný! schová se to snad i do peněženky!!
macek73
 

Poslaťod Chorche » Pia 27. Aug 2010 14:04:31

no voni teť amíci nechtěj zásobníky posílat. Se voháněj jejich protiterorystyckejma přetpisama . Zajmavý je že jejich vláda může vyvážet jak chce a co chce a kamkolif...
Jináč ten diamondback je koukam další klon kelteka :lol: Je fak srandovní pozorovat jak amíci nadávaj na to že jim čínani kopírujou gde co a přitom si sami sobě taky kopírujou gde co... viz. ruger LCP, Cobra Patriot atd.
Chorche
častý diskutér
častý diskutér
 
Príspevky: 1074
Registrovaný: Štv 27. Apr 2006 10:44:43

Poslaťod macek73 » Pia 27. Aug 2010 14:19:07

Diamond je očividně klon Glocka.
A soudruzi z USA ať jdou taky do <!> i s jejich (proti)teroristickejma předpisama, už jim to nikdo nežere. Na flintě nemůžu mít kompík ani výměnou pažbu, protože to jejich "Exporting rules" nedovolujou. Hovada nukleární. Voni to tam prodávaj i s tlumičema a to je jako ok.
Asi se bojí, že bvy taky někdo jinej mohl šířit demokracii a lásku a pravdu .. :lol:
macek73
 

Poslaťod Chorche » Pia 27. Aug 2010 14:53:02

no dej si tu práci a pohledej. Furt ještě najdeš ešop kde sou vochotný to poslat. Ale je jich čim dál mín. Sem posledně hledal něco pro Eda a našel, ale uš si nepamatuju co to bylo.
Chorche
častý diskutér
častý diskutér
 
Príspevky: 1074
Registrovaný: Štv 27. Apr 2006 10:44:43

Poslaťod macek73 » Pia 27. Aug 2010 15:01:44

nejdřív to zkusim přes strýce, aby to normálně v usa koupil a poslal do čech. No a co, tak mi poslal plastový zásobníky za 60 USD, což se neclí a hl.součást zbraně to taky neni.
Když to zhaftnou, tak už jsem přišel v životě o víc.
macek73
 

Poslaťod Chorche » Sob 28. Aug 2010 13:22:02

u nás ti to neseberou, to se bát nemusíš. Já vobjednávám furt něco, věci na auta, věci ke kvérum, hadry atd. Taky spousta věcí na kvéry se dá sehnat v čajně. Sice sou to věci na ajrsoft, ale kvalitou a materiálem nevidim rozdíl. Třeba ty pažby a kolimátory zrovna. Mrkni třeba na www.ebairsoft.com. Vod nich beru často.
Chorche
častý diskutér
častý diskutér
 
Príspevky: 1074
Registrovaný: Štv 27. Apr 2006 10:44:43

Predchádzajúci

Späť na Dlhé zbrane

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť