Lee Enfield Mk III

Všetko o dlhých strelných zbraniach rôznych druhov a výrobcov.

Poslaťod Ares » Str 18. Okt 2006 19:55:07

Ale děcka .. podejte si ruce a chovejte se jako dospělí chlapi. Já myslím že to nikdo nemyslel ve zlém
Ares
 

Poslaťod Rover » Str 18. Okt 2006 21:50:40

Byl bych moc rád, kdyby to tak bylo, je to úplně zbytečný...
Rover
 

Poslaťod Ares » Str 18. Okt 2006 22:23:57

Ale no tak, přeci se tu nezačnete hašteřit jako baby na trhu kvůli pár blbým rýpnutím. Tak se udobřete a přestaňte se dohadovat. Jsme tu kvůli zbraním a střílení a ne kvůli malichernostem ne?
Ares
 

Poslaťod Zdenek » Štv 19. Okt 2006 6:19:18

O.K. Už budu hodná holka.
P.S. Žádnej problém nemám.
Zdenek
 

Poslaťod Milas » Štv 19. Okt 2006 10:53:20

Ares píše:Já mám za poslední týden rameno hezky modrý a maratonek ještě nezkončil .... zítra nebo pozítří donastřelit a v sobotu hurá na Libavou. Uvidíme jak bude Mosinek hodný na 400m :)


a kde ze se da strilet na 400???
Milas
 

Poslaťod Ares » Štv 19. Okt 2006 16:21:08

No střílel jsem s ním na Libavé na Poháru odstřelovačů www.sweb.cz/ares79/libava.htm
Ares
 

Poslaťod Milas » Ned 22. Okt 2006 17:00:43

Ares píše:No střílel jsem s ním na Libavé na Poháru odstřelovačů www.sweb.cz/ares79/libava.htm



joo taak to joo :(((

pekne zasahy, koukam pri vetsi vzdalenosti tahne trosku doleva coz?? nebo foukal vitr????

Ses levak nebo pravak???
Milas
 

Poslaťod Ares » Ned 22. Okt 2006 20:17:03

Jsem pravák. Nárazový vítr 2-6m/s z pravé strany a proti němu jsem jen přenášel záměrný bod. Holt jsem na terči blbě odhadnul o kolik mám přenést :(
Ares
 

Poslaťod Milas » Pon 23. Okt 2006 13:21:29

Ares píše:Jsem pravák. Nárazový vítr 2-6m/s z pravé strany a proti němu jsem jen přenášel záměrný bod. Holt jsem na terči blbě odhadnul o kolik mám přenést :(


ale to neni zase taak spatny......
:lol: :D
Milas
 

Poslaťod Ares » Pon 23. Okt 2006 16:50:18

No není, ale kdybych měl tabulky a natočil si to podle tabulek na optice, tak to mohlo dopadnout ještě krapet jinak .. stačí když si součastné zásahy přenesu na střed a vidím jak to eventuelně dopadnout mohlo ... raději to ani nepočítám, protože by mě z toho mohlo klepnout.
Ares
 

PredchádzajúciĎalší

Späť na Dlhé zbrane

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia