Skusenosti s PZ pri ziadosti o zbrojny preukaz

Ako a kde získať zbrojný preukaz, súvisiace právne predpisy, odborná príprava a odpovede na prípadné otázky.

Skusenosti s PZ pri ziadosti o zbrojny preukaz

Poslaťod Andrej04864 » Pon 01. Nov 2010 14:12:34

Skoro som im naletel, poziadal som o vydanie ZP sk. A a do odovodnenia ziadosti mi nadiktovali nech uvediem drzanie zbrane aby mi nakoniec vydali skupinu B (uviedol som nosenie). Ako ste na tom vy, tiez ste sa stali obetou zvlastneho zaobchadzania zo strany PZ?
"Strach zo zbraní je znakom sexuálnej a emocionálnej nedospelosti". Sigmund Freud
Obrázok užívateľa
Andrej04864
občasný diskutér
občasný diskutér
 
Príspevky: 54
Registrovaný: Štv 22. Júl 2010 16:25:09
Bydlisko: BA

Re: Skusenosti s PZ pri ziadosti o zbrojny preukaz

Poslaťod aux54 » Pia 05. Nov 2010 2:52:49

Andrej04864 píše:Skoro som im naletel, poziadal som o vydanie ZP sk. A a do odovodnenia ziadosti mi nadiktovali nech uvediem drzanie zbrane aby mi nakoniec vydali skupinu B (uviedol som nosenie). Ako ste na tom vy, tiez ste sa stali obetou zvlastneho zaobchadzania zo strany PZ?


Ministerstvo vnútra povinnosť odôvodňovať žiadosť obhajuje argumentom "aby sme vedeli vydať žiadateľovi správnu skupinu". V kontexte tvojej skúsenosti tento výrok nadobúda nový rozmer, v praxi táto povinnosť slúži ako nástroj na obmedzovanie žiadateľov o ZP. Je to naša smutná realita, v ČR žiadosť o vydanie ZP odôvodňovať nemusia. :roll:
Glock 19
Moje inzeráty: http://aux54.armybazar.eu/sk/
Obrázok užívateľa
aux54
diskutér
diskutér
 
Príspevky: 167
Obrázky: 8
Registrovaný: Pon 09. Aug 2010 7:52:17
Bydlisko: západné Slovensko


Späť na Zbrojný preukaz, zákony, odborná príprava

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť