Zlaňovanie - poraďte pri výbere výstroje

Diskusia o výstroji, doplnkoch a možnostiach ich použitia.

Zlaňovanie - poraďte pri výbere výstroje

Poslaťod strelec » Ned 30. Jan 2011 16:38:01

Potrebujem radu skúsenejších pri výbere výstroje na zlaňovanie. Na čo si treba dávať pri výbere pozor, ktoré značky sú overené a ktorým je lepšie sa vyhnúť? Ďakujem za názory.
A, F
Obrázok užívateľa
strelec
občasný diskutér
občasný diskutér
 
Príspevky: 91
Registrovaný: Sob 04. Sep 2010 19:01:20
Bydlisko: niekde v SR

Re: Zlaňovanie - poraďte pri výbere výstroje

Poslaťod majco022 » Ned 06. Feb 2011 19:02:31

Ak chces robit zlanovanie napr. na airsofte tak ti staci kupit sedaci uvez jednu karabinu HMS + zlanovaciu " osmu " + lano ( staticke ) na znackach uvezu a karabin nezalezi . Skorej by som bral ohlad na pouzite lano odporucam HUDYSPORT tam predavaju aj staticke lano v zelenej farbe z priemerom 10.5 alebo 11.5mm . to lano mam overene aj v terene ;) .
majco022
okoloidúci
okoloidúci
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Ned 10. Okt 2010 18:00:15

Re: Zlaňovanie - poraďte pri výbere výstroje

Poslaťod JanTkac » Pon 07. Feb 2011 15:40:00

Vystroj treba vyberat podla ucelu za ktorym chces zlanovat. Ja mam zlanovaciu takticku vestu MNS-2000 od SPM Liberec, pouzival som ju dlhodobo pri vycviku a som s nou spokojny. Jej cena je cca 15000 Kc, pritom pre rekreacne zlanovanie dostacuju aj klasicke sedaky, ktore su radovo lacnejsie. Co majco002 nespomina su kvalitne rukavice, bez nich zlanovanie neodporucam.
JanTkac
občasný diskutér
občasný diskutér
 
Príspevky: 31
Registrovaný: Sob 18. Dec 2010 15:14:13

Re: Zlaňovanie - poraďte pri výbere výstroje

Poslaťod bart09 » Štv 12. Máj 2011 12:56:33

zdravím neviete niekto o e-shope v ktorom maju batoh na lano ktorý sa upevňuje na nohu a používa sa pri zlaňovani ? dik
bart09
 

Re: Zlaňovanie - poraďte pri výbere výstroje

Poslaťod milan » Ned 15. Máj 2011 0:27:57

Výstroj na ktorej môže pri zlaňovaní závisieť môj život by som určite nekupoval v eshope, zase až tak im nedôverujem, navštívil by som radšej niektorú z kamenných predajní, kde si môžem všetky veci dôkladne prezrieť a predviesť.
milan
 


Späť na Výstroj a doplnky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť