Soutěž - Open Airgun League

Informácie o strelniciach, streleckých kurzoch, súťažiach...

Soutěž - Open Airgun League

Poslaťod Peca » Uto 26. Apr 2011 8:10:06

Ahoj všem vzduchovkářům,

rád bych vám oznámil, že jsem pro vás, kteří máte rádi terčovou střelbu, připravil onlinovou soutěž - ligu nazvanou OPEN AIRGUN LEAGUE.

Snažil jsem se, aby byla něčím originální a co nejzábavnější. Soutěž jsem se snažil sestavit tak, aby byla vhodná jak pro začátečníky, tak i pro ostrostřelce nejvyšších kvalit a myslím, že si každý může přijít na své.Je také zohledněn fakt, že ne každý se může střelbě věnovat úplně kdykoli...

No nebudu to už prodlužovat, takže pokud vás tato informace zaujala, přejděte na stránku: XXX, kde najdete kompletní pravidla, propozice a informace o OPEN AIRGUN LEAGUE.

// nefunkčný link odstránený
Admin
Peca
občasný diskutér
občasný diskutér
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Štv 02. Apr 2009 22:08:34

Poslaťod Chorche » Str 04. Máj 2011 20:35:14

sem trochu skeptyckej k poctivosti soutěžících...
Chorche
častý diskutér
častý diskutér
 
Príspevky: 1074
Registrovaný: Štv 27. Apr 2006 10:44:43

Poslaťod Peca » Štv 05. Máj 2011 8:17:08

Chorche píše:sem trochu skeptyckej k poctivosti soutěžících...


Tak s tím se musí počítat. Jsou lidi, kteří nedovedou pochopit, že žádné podstivé skóre není pro smích a že pokud budou šidit, budou šidit sami sebe. Už v úvodu jsem psal, že je to liga založená na osobní poctivosti každého jednotlivce. A když na sebe někdo bude hrdý za to, že dosáhne úspěchu podvodem, ať se takovým úspěchem třeba zalkne. Pro nás, kteří se tomu věnujeme jako zábavě a relaxaci, podvod do úvahy nepřipadá.

Nicméně ti, kteří zatím avízovali, že do ligy půjdou, jsou buď lidi, které znám a za ty se klidně zaručím a ostatní, se kterými se neznám mají zatím přístup dospělého a duševně vyrovnaného člověka, takže ... prozatím bych z toho obavy neměl. ;)
Peca
občasný diskutér
občasný diskutér
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Štv 02. Apr 2009 22:08:34

Poslaťod Chorche » Štv 05. Máj 2011 8:21:25

no tak držim palce teda :wink: Já vzduchoffku (teda takovou kerou bych se do něčeho trefil) nemam, taxe nepřipojim :cry:
Chorche
častý diskutér
častý diskutér
 
Príspevky: 1074
Registrovaný: Štv 27. Apr 2006 10:44:43

Poslaťod Peca » Pon 30. Máj 2011 14:30:33

Tak... první měsíc soutěže pomalu končí a ze současného stavu vyplívá, že největší zájem je o ligu Tuned Up Rifles Ladder (tuningovaných pušek). První místo si zatím drží Jarda (182 bodů) a s malým odstupem druhý, je prozatím DrobasMirek (174 bodů). Fantasticky svou účast začal nováček a úplný začátečník Mirek46 (159 bodů) a za tento výkon mu náleží průběžné třetí místo.

Ehm... bylo by skvělé, kdyby jste jim někdo chtěl trochu zatopit. :D :lol: :D

Na závěr pro vás mám jedno malé překvapení. V pravidlech se píše, že na konci soutěže budou vyhodnoceni vítězové, dva v každé kategorii (tedy přesněji řečeno, pokud budou všechny soutěženy až do konce a smysluplně). Doposud jsem ale neprozradil, co na vítěze čeká. No... kromě četného titulu nejlepšího střelce ligy jsem pro vás připravil ještě toto:

Obrázok Obrázok

Líbí ? ;)
Peca
občasný diskutér
občasný diskutér
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Štv 02. Apr 2009 22:08:34

Poslaťod Chorche » Pon 30. Máj 2011 15:46:05

No líbí, ale příde mi že je na tej medajli nalepenej jenom nákej papírek :lol:
Chorche
častý diskutér
častý diskutér
 
Príspevky: 1074
Registrovaný: Štv 27. Apr 2006 10:44:43

Poslaťod Peca » Uto 31. Máj 2011 15:30:17

Chorche píše:... příde mi že je na tej medajli nalepenej jenom nákej papírek ...


Asi to na té fotce tolik nevynikne a je to blbě vidět, ale papírek tam není. Je to vypalované přes negativum. ;)
Peca
občasný diskutér
občasný diskutér
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Štv 02. Apr 2009 22:08:34

Poslaťod Chorche » Uto 31. Máj 2011 15:55:21

no tak dobrý, to je jiná :wink:
Chorche
častý diskutér
častý diskutér
 
Príspevky: 1074
Registrovaný: Štv 27. Apr 2006 10:44:43

Poslaťod Peca » Pia 01. Júl 2011 10:39:23

Druhý měsíc ligového klání v etapě Class Conquest uplynul a tak bych rád opět lehce zrekapituloval současný stav.

Žebříčku s nejvyšší účastí, tedy v Tuned Up Rifles Ladder, stále kraluje Jarda (182 bodů), který se v tomto kole o vylepšení svého výsledku ani snažit nemusel. S odstupem pouhých dvou bodů, se na druhou příčku prostřílel SAS (180 bodů) a tím byl na třetí místo odsunut DrobasMirek (174 bodů). Začali se již formovat jakési skupinky, ve kterých budou probíhat ty nejzajímavější souboje, takže rozhodně je nač se tešit.

Ovšem další dvě kategorie až takovou účast nemají. Jak jsem již předeslal, je dost možné, že po ukončení etapy Class Conquest, budou ligy Non Moded Rifles Ladder a Mix Air Pistols Ladder pokračovat bez výsledného odměnění vítězů. To však ukáže až následující měsíc.

Non Moded Rifles Ladder zatím ani nemá cenu hodnotit, jsou zde zatím pouze dva střelci. U Mix Air Pistols Ladderu se ale na chvíli pozastavím. Konkurence zde sice taky není příliš velká, ale mezi zúčastněnými si zatím nejlépe vede střelec Laďa J. (67 bodů), ve velmi těsném závěsu se drží Karbis (63 bodů) a na třetí pozici, která však nestačí pro kvalifikaci do Top Shooters Class v této kategorii, moje maličkost Peca (57 bodů).

Abych pravdu řekl, s nejnižší účastí jsem počítal právě v pistolové lize, avšak k mému překvapení zde může být potenciál pro vyšší účast. Pokud tedy počet střelců v této kategorii dosáhne alespoň šesti účastníků, bude tato druhou medailovou kategorií. Pokud tedy někdo další uvažujete o účasti, nezáleží na tom, ve které kategorii, jen směle do toho. :)
Peca
občasný diskutér
občasný diskutér
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Štv 02. Apr 2009 22:08:34

Poslaťod Peca » Pon 01. Aug 2011 9:59:27

Nazdárek :)

Další měsíc uplynul jako voda a tak bych chtěl nabídnout souhrn nejnovějších informací z ligy. Tentokrát je to ale významnější milník a tak jsem report napsal přímo na stránku výsledků ligy. Čtěte tedy zde: xxx

// nefunkčný link odstránený
Admin
Peca
občasný diskutér
občasný diskutér
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Štv 02. Apr 2009 22:08:34

Ďalší

Späť na Strelecké akcie a strelnice

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť