Military Biathlon

Informácie o strelniciach, streleckých kurzoch, súťažiach...

Military Biathlon

Poslaťod Ares » Sob 26. Jan 2008 13:18:26

Tak hoši, http://www.ballistica.cz hned nahoře s červeným nápisem

Po žádosti mailem mi přišlo tohle:

Vážení přátelé,střelci a sportovci,

lehce nás zaskočil poměrně velký zájem o tuto netradiční střeleckou soutěž spojenou s intenzivním pohybem. Je to však moc dobře, že i klidní ležící střelci jsou schopni a ochotni se fyzicky zmordovat.

Zasílám Vám základní informace o průběhu jednodenní soutěže Military Biathlon, která proběhne v poslední dekádě března 2008.

Jak již napovídá název bude střelba spojená s rychlým přesunem až během 5 – 7 km podle možností soutěžících. Střelba bude prováděna v několika položkách na začátku a v průběhu soutěže, aby prověřila přesnost střelby po zátěži. Rovněž tak budou připraveny na trati další překvapení různě náročné na fyzickou zdatnost. Znalost orientace v mapě bude rovněž výhodou.

Vzhledem k tomu, že na duben 2008 začal hlavní organizátor z řad AČR připravovat další vícedenní soutěž pro odstřelovače na dálkové střelnici Bzenec, bude střelba na této soutěži probíhat prozatím na 50 m střelnici s útočnou puškou 5,45 / 5,56 / 7,62 v různých polohách. Vše potřebné ke střelbě včetně zbraně ponese soutěžící.

V případě zájmu a kladného hodnocení soutěžících budou takovéto střelecké soutěže s nárokem na fyzickou zdatnost pořádány i do budoucna i na dálkových střelnicích. Vaše hodnocení a Váš názor je velmi důležitý aby soutěž zaujalaa byla zajímavá. Předem díky.

Pořadatel zajistí pro nejlepší borce hodnotné poháry, medaile a další věcné ceny.

Včas Vám budou rozeslány propozice a soutěž bude uvedena ve střeleckém kalendáři.

S přátelským pozdravem

Zdeněk Faikl


Takže kdo máte zájem, tak hurá do toho
Ares
 

Poslaťod Chorche » Štv 31. Jan 2008 12:38:03

No ten běch na 5 km by mně asi stál plíce. Leda by mě nechali tim lesem project károu nebo na čtyrkulce... :lol: Běhám strašně nerat.
Chorche
častý diskutér
častý diskutér
 
Príspevky: 1074
Registrovaný: Štv 27. Apr 2006 10:44:43


Späť na Strelecké akcie a strelnice

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť