Čištění na zbraně TetraGun

Mieridlá, optika, kolimátory, púzdra, čistenie a témy o nich.

Čištění na zbraně TetraGun

Poslaťod selag » Uto 26. Jan 2010 11:58:51

Tak vážně uvažuju, že bych si pořídil tuhle soupravu.
http://www.strelecky-portal.cz/e-shop/p ... -pack.html
Pro mazlíky jen to nejlepší. Na výrobky Tetragun jsem slyšel jen samou chválu. Máte někdo nějaké zkušenosti?
selag
občasný diskutér
občasný diskutér
 
Príspevky: 74
Registrovaný: Pia 12. Máj 2006 10:59:48

Poslaťod Chorche » Štv 04. Feb 2010 15:57:32

já používam klasickej konkor a boresnake, vim že todle chválej, ale zůstávám u klasiky
Chorche
častý diskutér
častý diskutér
 
Príspevky: 1074
Registrovaný: Štv 27. Apr 2006 10:44:43

Poslaťod selag » Pia 05. Feb 2010 9:11:57

Chci to zkusit, střílím jen olovo, tak třeba ten vývrt půjde lehčejc vyčistit. Ikdyž se to moc nemaže, tak přece jen....
selag
občasný diskutér
občasný diskutér
 
Príspevky: 74
Registrovaný: Pia 12. Máj 2006 10:59:48

Poslaťod Chorche » Pia 05. Feb 2010 18:25:10

bych uvítal spíš nějakýho votroka, kerej bude kvéry čistit za mně... dycky dyš du střílet, tak mam už dopředu trauma jak pak strávym večer čištěnim a pulírovánim... :lol: To je snad jediná stinná stránka týdle zábavy... dostat z kvérů ten usazenej černej sajrajt... a to se nám vejrobci prachu snažej namluvit že je bezdýmej... :lol:
Chorche
častý diskutér
častý diskutér
 
Príspevky: 1074
Registrovaný: Štv 27. Apr 2006 10:44:43

čištění TetraGun

Poslaťod Bonanza » Pia 05. Feb 2010 21:21:13

Na olovo použij rozpouštěč-odstraňovač olova-mědi třeba od TetraGun, pak to jde lépe, jinak je to průda. Po westernových střelbách čistím vždy: 2x pušky LA a 2x revolvery SA + 2x brokny, ale tak ne tvrdochromu skoro nic není.
Bonanza
 

Poslaťod Chorche » Sob 06. Feb 2010 13:19:40

no olovo už střílim jen v malorážkách. Ale i tak se všechno zasírá vot sazí. A prošťourat všechny ty útroby by čert spral...
Chorche
častý diskutér
častý diskutér
 
Príspevky: 1074
Registrovaný: Štv 27. Apr 2006 10:44:43

Poslaťod pesek » Sob 06. Feb 2010 19:37:31

no olovo sem nikdy neřešil tak se ptam měl bych ho začit řešit? :oops:
pesek
 

čištění TetraGun

Poslaťod Bonanza » Sob 06. Feb 2010 21:13:44

Pešku: čištění či nečištění zbraní je věcí každého soudruha, zrovna tak přesnost a životnost jeho miláčků. K čištění tě nikdo nenutí.
Bonanza
 

Poslaťod pesek » Sob 06. Feb 2010 21:29:38

a to timhle čistite po každem střileni nebo až po nějake době?protože ja sem vždycky protahl hlaven kartačkem, vyčistil co šlo na zbrani a namazal a vytřel do sucha že se tak nějak zasira hlaven olovem mě ani nenapadlo protose na to ptam
pesek
 

čištění TetraGun a jiné přípravky

Poslaťod Bonanza » Ned 07. Feb 2010 15:40:15

Jsem možná trochu přepečlivý,¨ale čistím většinou do 3 dnů (někdy dříve, dle času) po každých střelbách. Protože většinou vystřílím z revolveru 30-40 ran olovem, z pušky cca 60 ran, používám rozpouštěč olova a rajbuju laufy mosazným kartáčkem a po vytření hadříkem do čista vymažu laufy lubrikantem Miltec nebo Tetragun, který ochaňuje povrch a třecí a ostatní stykové plochy a zlepšuje jejich funkci=prodlujuje jejich životnost. Většina mých kolegů ve zbrani dělá v podstatě totéž, protože si svých miláčků, kteří nám přinášejí mnoho radostí, velice váží a dopřáváme jim jen to nejlepší. (Nehledě ne to, že jsme za ně dali spoustu peněz).
Bonanza
 

Ďalší

Späť na Príslušenstvo a doplnky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť