Černění při pokojové teplotě

Mieridlá, optika, kolimátory, púzdra, čistenie a témy o nich.

Černění při pokojové teplotě

Poslaťod mdgservis » Str 16. Mar 2011 11:49:04

Vzhledem k tomu, že jsme nedávno uvedli na trh novinku MINISOUPRAVA pro černění za studena, vkládám odkaz na naši firmu, kde naleznete potřebné info k případnému černění při pokojové teplotě.

Máme dobré ohlasy s používáním naší MINISOUPRAVY, proto bychom byly rádi i za vaše zkušenosti, připomínky a dotazy.

http://www.mdg-servis.cz

S přáním hezkého dne
MDG-servis
mdgservis
okoloidúci
okoloidúci
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pia 13. Máj 2011 8:38:05

Poslaťod Chorche » Štv 17. Mar 2011 12:07:00

no tak nám toho o tom napiš víc. Co to stojí, jak dlouho to vydrží, respektive jakou to má odolnost proti ošoupání atd.
Chorche
častý diskutér
častý diskutér
 
Príspevky: 1074
Registrovaný: Štv 27. Apr 2006 10:44:43

pokojové černění

Poslaťod Bonanza » Štv 17. Mar 2011 13:24:12

Dle jejich ceníku, který je na jejich webu stojí tato souprava 420,- bez pošty. Taky bych rád znal přímo praktické zkušenosti a ne firemní chválu. Přál bych samozřejmě výrobci, aby to fungovalo, neb všechny jiné, které jsem koupil jsou na nic (Lunda i TetraGun). Nakonec jsem se nas...l a přetřel jsem pouzdro vyhazovací tyčky a revolvéru SA černým Hammeritem a drží to jak ..... na košili.
Bonanza
 

Poslaťod Chorche » Pia 18. Mar 2011 13:38:29

no já sem právě taky skeptyckej (coš bych teda byl i k tomu hameritu :lol:, to už je lepčí českej hostaground ). Proto mně zajmá reakce prodejce.
Chorche
častý diskutér
častý diskutér
 
Príspevky: 1074
Registrovaný: Štv 27. Apr 2006 10:44:43

Poslaťod mdgservis » Uto 22. Mar 2011 11:00:07

Ono záleží, co chcete černit a zda dodržujete správné pokyny. Vzhledem k tomu, že máme stálé odběratele, viz. S-portal Plzeň a maloodběraté volají, že to funguje, tak máme samozřejmě radost. Ceník naleznete na našich stránkách. Samozřejmě bychom byli rádi za každý poznatek, zkušenost dobrou, či špatnou, abychom mohli případný problém konzultovat přímo s Vámi. Přeji mnoho úspěchů nejen při černění :wink:
mdgservis
okoloidúci
okoloidúci
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pia 13. Máj 2011 8:38:05

Re: černění při pokojové teplotě

Poslaťod Strelec45 » Pon 07. Máj 2012 14:36:58

Zatím NENÍ nad brynýr za tepla. Na zatření oděrky, nebo šroubku to asi jo. S tímhle výrobcem zkušenosti nemám, tak nemůžu soudit, ale většinou to tak bývá.
Strelec45
okoloidúci
okoloidúci
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Pon 07. Máj 2012 14:17:42

Re: černění při pokojové teplotě

Poslaťod filip » Uto 08. Máj 2012 15:42:27

také si myslím že při pokojové teplotě nelze od současných přípravků na černění očekávat zázraky, zajímaly by mě názory těch, kteří s tímto již mají zkušenosti, kolik to vydrží při denním používání v praxi atd.
Obrázok užívateľa
filip
občasný diskutér
občasný diskutér
 
Príspevky: 26
Registrovaný: Str 15. Jún 2011 13:16:56
Bydlisko: Praha, ČR


Späť na Príslušenstvo a doplnky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia