Migrace fóra na novou doménu army bazar

Pravidlá ktorými sa riadi táto diskusia a inzertný portál. Odporúčame prečítať pred samotnou registráciou.

Migrace fóra na novou doménu army bazar

Poslaťod Chorche » Str 14. Mar 2012 22:02:02

Tak nakonec byť velice nerat, rozhodnul sem se přecijenom migrovat Střelecký fórum na Mirův Army bazar. A sice z důvodu příšerný podpory hostingovýho providera wz.cz. Fórum totiž už delší dobu jede jako Patrol s prasklou palicí. Tzn. úplně nahovno. Čekal sem, jestli se webzdarma pochlapí a posílí svuj sql servr, ale půl roku se nic neděje.
Takže sme se s Mirem nakonec dohodli a celý fórum se přemigruje k němu. Miro slíbil svobodu, což byla moje podmínka. Takže doufam že slib splní a nestane se z toho další moderovaný a svázaný fórum...

Všichni registrovaný uživatelé budou vobeslaný mailem a budou moc normálně přispívat dál. Pro zachování kontinuity zůstane tady zamčený forum, do kterýho nepude přispívat ale bude tu info o pokračování na stránkách army bazaru
Držte palce, ať se migrace podaří :wink:
Chorche
častý diskutér
častý diskutér
 
Príspevky: 1074
Registrovaný: Štv 27. Apr 2006 10:44:43

Re: Migrace fóra na novou doménu army bazar

Poslaťod Admin » Pia 23. Mar 2012 17:38:43

Migrácia sa podarila, v prípade akýchkoľvek problémov starších členov fóra, napr. s prihlásením ma kontaktujte prostredníctvom formulára http://www.armybazar.eu/cz/kontakt/
Obrázok užívateľa
Admin
administrátor
administrátor
 
Príspevky: 40
Obrázky: 0
Registrovaný: Uto 30. Mar 2010 15:05:17
Bydlisko: mám


Späť na Pravidlá diskusie a inzercie, návrhy a podnety na ich zlepšenie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť