Okopíroval Bazar-zbrani.com váš web?

Pravidlá ktorými sa riadi táto diskusia a inzertný portál. Odporúčame prečítať pred samotnou registráciou.

Okopíroval Bazar-zbrani.com váš web?

Poslaťod aux54 » Pon 03. Dec 2012 9:12:54

Ahojte, natrafil som dnes na doménu bazar-zbrani.com, kde som našiel takmer identické Podmínky inzerce, Nápověda a dokonca aj text pri formulári na pridávanie inzerátu ako na vašom armybazar.eu.
Prevádzkuje to nejaká firma POČÍTAČOVÁ POHOTOVOST s.r.o., Lublaňská 19, 120 00 Praha 2, IČ: 64942490, ste na nich nejako prepojení alebo si vaše texty mierne povedané "požičali"? :shock:
Glock 19
Moje inzeráty: http://aux54.armybazar.eu/sk/
Obrázok užívateľa
aux54
diskutér
diskutér
 
Príspevky: 167
Obrázky: 8
Registrovaný: Pon 09. Aug 2010 7:52:17
Bydlisko: západné Slovensko

Re: Okopíroval Bazar-zbrani.com váš web?

Poslaťod Admin » Pon 03. Dec 2012 9:55:58

s tou spoločnosťou nemáme nič spoločné, vieme o tom už dlhšiu dobu
Obrázok užívateľa
Admin
administrátor
administrátor
 
Príspevky: 40
Obrázky: 0
Registrovaný: Uto 30. Mar 2010 15:05:17
Bydlisko: mám

Re: Okopíroval Bazar-zbrani.com váš web?

Poslaťod filip » Pon 03. Dec 2012 12:58:29

na firmu co podniká i v oblasti SEO je kopírování textů z jiných webů dost veliký průser, svědčí to o její profesionalitě :lol:
Inspirovali se víceméně i vašemi kategoriemi, viz. domácí uniformy, zahraniční uniformy, výstroj a doplňky atd.

kopírování textů se týká nejen bazar-zbrani.com ale i dalších stránek které vlastní, viz. top-faleristika.cz, vas-bazar-nabytku.cz, bazar-notebooku.cz, vas-chovatel.cz, bazar-kol.com, vas-detsky-bazar.cz
Obrázok užívateľa
filip
občasný diskutér
občasný diskutér
 
Príspevky: 26
Registrovaný: Str 15. Jún 2011 13:16:56
Bydlisko: Praha, ČR


Späť na Pravidlá diskusie a inzercie, návrhy a podnety na ich zlepšenie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť