Ako na zvýhodňovanie inzerátov?

Pravidlá ktorými sa riadi táto diskusia a inzertný portál. Odporúčame prečítať pred samotnou registráciou.

Ako na zvýhodňovanie inzerátov?

Poslaťod strelec » Ned 25. Sep 2011 15:26:24

Na portáli zvýhodnených a zvýraznených inou farbou niekoľko inzerátov, zobrazujú sa nad ostatnými a majú ikonku TOP, vie sa niekto vyjadriť ako túto službu aktivujem pri svojich inzerátoch a koľko stojí? Vopred ďakujem.
A, F
Obrázok užívateľa
strelec
občasný diskutér
občasný diskutér
 
Príspevky: 91
Registrovaný: Sob 04. Sep 2010 19:01:20
Bydlisko: niekde v SR

Re: Ako na zvýhodňovanie inzerátov?

Poslaťod Admin » Pon 26. Sep 2011 0:52:28

Topovanie inzerátov zatiaľ nie je dostupné širokej verejnosti a pri momentálnom prírastku nových inzerátov za deň nemá podľa nášho názoru opodstatnenie, pretože vystavené predmety sa zobrazujú na prvých miestach dostatočne dlhý čas. Oplatí sa nám ho spustiť až keď bude prírastok vyšší, zvýhodnenie inzerátov bude možné iniciovať prostredníctvom spoplatnených SMS správ, tak ako je to zvykom na iných inzertných portáloch.
Obrázok užívateľa
Admin
administrátor
administrátor
 
Príspevky: 40
Obrázky: 0
Registrovaný: Uto 30. Mar 2010 15:05:17
Bydlisko: mám

Re: Ako na zvýhodňovanie inzerátov?

Poslaťod Anonymous » Str 02. Máj 2012 13:36:15

myslim ze mnozstvo pribudajucich inzeratov je uz dostatocne vysoke na to aby sa vam to oplatilo, rad by som "topol" zopar svojich inzeratov ak by sa to dalo... :verysad:
Anonymous
 

Re: Ako na zvýhodňovanie inzerátov?

Poslaťod Admin » Pia 04. Máj 2012 18:11:31

Inzeráty je možné zvýhodniť dvoma spôsobmi

1. spôsob:
zvýhodníme vaše inzeráty ako odmenu za aktivitu na tomto fóre. Ak budú Vaše diskusné príspevky prínosné pre návštevníkov, odmeníme Vás zvýhodnením Vašich inzerátov. Aby sme mohli odsledovať počet vašich príspevkov, musíte byť na našom portáli zaregistrovaní a prihlásení.

2. spôsob:
zaslaním spoplatnenej SMS správy, alebo prevodom na bankový účet(zatiaľ v štádiu príprav)
Obrázok užívateľa
Admin
administrátor
administrátor
 
Príspevky: 40
Obrázky: 0
Registrovaný: Uto 30. Mar 2010 15:05:17
Bydlisko: mám

Re: Ako na zvýhodňovanie inzerátov?

Poslaťod ondra » Ned 14. Apr 2013 19:28:05

ahoj, zatím to funguje pouze pro slovensko, bude zvýhodnění inzerátů dostupné i pro ČR? :)
ondra
okoloidúci
okoloidúci
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Ned 14. Apr 2013 19:11:19

Re: Ako na zvýhodňovanie inzerátov?

Poslaťod Admin » Ned 14. Apr 2013 20:16:17

ondra: pracujeme na tom aby bola služba dostupná aj pre ČR, nevieme presne kedy sa to podarí úspešne dotiahnuť do konca

doplnené: zvýhodňovanie inzerátov už funguje aj v ČR. Rovnako ako v slovenskej verzii, služba sa aktivuje okamžite po zaslaní SMS až na 14 dní
Obrázok užívateľa
Admin
administrátor
administrátor
 
Príspevky: 40
Obrázky: 0
Registrovaný: Uto 30. Mar 2010 15:05:17
Bydlisko: mám


Späť na Pravidlá diskusie a inzercie, návrhy a podnety na ich zlepšenie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť