Army Shop Lehota?

Tipy na zaujímavé weby.

Army Shop Lehota?

Poslaťod kozmeker12 » Sob 03. Feb 2018 9:54:41

Ahojte, nemáte prosím náhodou skúsenosti s army shopom www.tifantex.sk ?? chcem tam nakúpiť no nechce sa mi cestovať ak by to malo byť zbytočné. ďakujem.
Rodený vojak kasery maskáče to je moje
Obrázok užívateľa
kozmeker12
okoloidúci
okoloidúci
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Sob 03. Feb 2018 9:45:59
Bydlisko: Levice

Re: Army Shop Lehota?

Poslaťod strelec » Uto 06. Feb 2018 17:41:08

a co tak pouzit google? :D
zatial o firme prilis malo informacii https://obchody.heureka.sk/tifantex-sk/recenze/
ale nenasiel som ziadne zle, co je pozitivne pri spolocnosti ktora uz funguje dlho
A, F
Obrázok užívateľa
strelec
občasný diskutér
občasný diskutér
 
Príspevky: 91
Registrovaný: Sob 04. Sep 2010 19:01:20
Bydlisko: niekde v SR

Re: Army Shop Lehota?

Poslaťod RadoSE » Str 07. Mar 2018 10:51:23

Kupujem u nich, tepláky maskáčové, lopatky, nemajú chybu. Dobrý tovar, dobré ceny, komunikujú bez problémov. Teraz máme z Lehoty priateľov, tak som sa ich pýtal na majiteľov obchodu a že sú fajn ľudia, nemali by to byť zlodeji. Chystám sa tam aj osobne mrknúť... Pohrabať sa troška :)
RadoSE
okoloidúci
okoloidúci
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Ned 12. Nov 2017 8:05:04

Re: Army Shop Lehota?

Poslaťod kozmeker12 » Pon 25. Jún 2018 13:18:05

Oki super ďakujem :) neodpisoval som dlho, lebo sa mi nešlo prihlasiť aj po obnoveni hesla.. nejaka chyba.. kazdopadne, bol som už tam a vypada to tam super.. ten vstup dovnutra je trocha chaoticky lebo najskor neviete kam, ale je to na poschodí doprava ... taká chutná predajnička ale sklady majú velké.. niečo nemali a niečo mali čo som potreboval, takže ak pôjdete, radšej zavolajte vopred či majú všetko čo by ste chceli. Tot moja skusenosť :viking: :D
Rodený vojak kasery maskáče to je moje
Obrázok užívateľa
kozmeker12
okoloidúci
okoloidúci
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Sob 03. Feb 2018 9:45:59
Bydlisko: Levice


Späť na Odkazy na zaujímavé stránky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť