Paralyzér - jak jsou důležité volty?

Diskusia o nožoch, dýkach, bodákoch, teleskopických obuškoch, tonfách a iných chladných zbraniach.

Paralyzér - jak jsou důležité volty?

Poslaťod Carell » Štv 29. Mar 2012 13:34:05

Může mi někdo poradit, jak moc jsou u paralyzéru důležité volty? Přemýšlím nad ZAP Blast Knuckles a ZAP Double Trouble. Blast Knuckles se mi líbí víc, ale ten druhý je silnější... Tak nevím :(
Carell
okoloidúci
okoloidúci
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Štv 29. Mar 2012 13:21:50

Re: Paralyzér - jak jsou důležité volty?

Poslaťod Chorche » Pia 30. Mar 2012 12:04:08

No volty budou důležitý k tomu aby si s tim vůbec někoho složil :D . Já vozím v autě starej scorpi max, kterej má 500.000 V a jede na dvě 9V baterky, v době kdy sem ho kupoval byly běžný paralyzery s polovičním napětím. Dneska šel vývoj nahoru a 500.000 V už je asi málo.
Chorche
častý diskutér
častý diskutér
 
Príspevky: 1074
Registrovaný: Štv 27. Apr 2006 10:44:43

Re: Paralyzér - jak jsou důležité volty?

Poslaťod filip » Sob 28. Apr 2012 4:31:13

po zhlédnutí tohoto videa bych řekl, že volty jsou velmi důležité :D

[youtube]zhVZkH_uzVU[/youtube]
Obrázok užívateľa
filip
občasný diskutér
občasný diskutér
 
Príspevky: 26
Registrovaný: Str 15. Jún 2011 13:16:56
Bydlisko: Praha, ČR

Re: Paralyzér - jak jsou důležité volty?

Poslaťod Chorche » Pon 07. Máj 2012 20:45:18

muhehe té dobrej mentál :euforia:
Chorche
častý diskutér
častý diskutér
 
Príspevky: 1074
Registrovaný: Štv 27. Apr 2006 10:44:43

Re: Paralyzér - jak jsou důležité volty?

Poslaťod aux54 » Pon 26. Nov 2012 2:52:04

Chorche píše:No volty budou důležitý k tomu aby si s tim vůbec někoho složil :D . Já vozím v autě starej scorpi max, kterej má 500.000 V a jede na dvě 9V baterky, v době kdy sem ho kupoval byly běžný paralyzery s polovičním napětím. Dneska šel vývoj nahoru a 500.000 V už je asi málo.


No len aby to nebolo rovnaké ako tu :lol: :

Opět jsme testovali. Opět nejvyšší model (Power max – 500 000 V, dvě 9V baterie). A opět bez toho, že by to způsobilo paralizaci. Zásah do ruky je opravdu legrační, zásah do krku nebo hlavy už začíná bolet – ale rozhodně ne natolik, že by to útočníka dovedlo zastavit. Výrobce udává, že zásah po dobu 3–5 sekund dostává zasaženého do bezvědomí, ovšem nedovedu si představit, že by byl někdo takový idiot, že by vás nechal přiblížit se velikou jiskřící věcí ke svému krku a ještě vás nechal držet to tam 5s…
...
Výhody: působí strašidelně
Nevýhody: nezastaví útočníka, špatně se nosí
Účinek: Zasaženým projede elekrtický výboj (srovnatelný se zásahem elektrického ohradníku na zvířata)

citované z http://sorudo.cz/cs/blog/recenze/zbrane
Glock 19
Moje inzeráty: http://aux54.armybazar.eu/sk/
Obrázok užívateľa
aux54
diskutér
diskutér
 
Príspevky: 167
Obrázky: 8
Registrovaný: Pon 09. Aug 2010 7:52:17
Bydlisko: západné Slovensko


Späť na Nože a ostatné chladné zbrane

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť