ASP

Diskusia o nožoch, dýkach, bodákoch, teleskopických obuškoch, tonfách a iných chladných zbraniach.

ASP

Poslaťod AL01 » Pia 28. Apr 2006 22:43:29

Mám doma jednu šikovnost zvanou tonfa a pak ještě šikovnější ASP. Sem čet, že na ASPčko je nějaký levný výukový DVD asi za 150,-- nevíte gde ho maj?
AL01
 

Poslaťod Chorche » Uto 02. Máj 2006 8:20:06

Čéče asi mně budeš muset poučít cé ASP ? Mlhavě tušim že to je nákej programovací nástroj, ale netušim jak to souvisí se zbraněma... :shock:
Chorche
častý diskutér
častý diskutér
 
Príspevky: 1074
Registrovaný: Štv 27. Apr 2006 10:44:43

Poslaťod AL01 » Uto 02. Máj 2006 8:41:58

ASP je teleskopický vobušek!!! Něgde tumu řikaj ESP ale gdo se v tom má vyznat. Je to velká šikovnost, můžeš si vybrat jestli frajerovi zlomíš ruku nebo ho rovnou zabiješ je to velmi easy a soudci nemaj střílení rádi dažto na obranu skládací železnou trubkou by si mohly keci vo nepřiměřený vobraně nechat na jindy.
AL01
 

Poslaťod ATOL » Uto 02. Máj 2006 8:48:29

tady ten teleskop sem měl, ale bylo to trochu jiný provedení....byl gumovej a v posledním dílu byla strčená pružina, něco jako bovden a na konci to mělo ocelovou kuličku....byl to ale vejrobek dost starej, odhadem tak z 50 - 60 let min.století....nový teleskopy nevím jak vypadaj...
ATOL
 

Poslaťod Chorche » Uto 02. Máj 2006 11:19:46

tak to mně moc nebere. Neš se s tim voženeš tak ti po tom padouch lapne sebere ti to z ruky. Lepčí z bespečný vzdálenosti poslat pár kuliček.

Jináč jak vypadá ten vobuch to jako zase vim. Pro Atola :

Obrázok
Chorche
častý diskutér
častý diskutér
 
Príspevky: 1074
Registrovaný: Štv 27. Apr 2006 10:44:43

Poslaťod Ares » Pon 08. Máj 2006 20:49:13

člověče tak ti garantuju že neznám magora který by strkal prsty pod letící ocelovou trubku ... tedy za předpokladu že by to na pojišťovně nechtěl uhrát na neschopenku a pojistku z toho plynoucí :wink:
Ares
 

Poslaťod Chorche » Uto 09. Máj 2006 8:57:56

Che, no to je fakt, ale problém je právě tu trupku uvíst do pohybu. Já při svej momentální sportovní nemožnosti sem rát že si vypucuju zuby, natoš abych se voháněl trupkou. Mam ti na mysli to, že aby to ublížilo, musíš se nejdřív rozmáchnout aby to získalo švih. A v tom rozmachu podle mě hrozí že ti jí sebere.
Chorche
častý diskutér
častý diskutér
 
Príspevky: 1074
Registrovaný: Štv 27. Apr 2006 10:44:43

Poslaťod Ares » Uto 09. Máj 2006 20:40:36

Neboj, on ten teleskop zase tak těžký není, takže na to aby to dost slušně bolelo stačí šikovnost v zápěstí ;o) Ono to totiž není zase tak dlouhý aby jsi musel působit na nějakou moc velkou páku
Ares
 

Poslaťod Chorche » Str 10. Máj 2006 8:56:48

No, moch bych to někdy vyskoušet, protože v ruce sem to nigdy neměl tak jenom špekuluju. Třeba s bejzbolkou to neni žádná sranda se vohánět. Když sem jako študent hrával bejzbol (za tehdejších časů bolševika to bylo braný jako dobrej úlet... :lol: ) taxi pamatuju, že švihnutá bejzbolka měla dobrou sertvačnost.
Chorche
častý diskutér
častý diskutér
 
Príspevky: 1074
Registrovaný: Štv 27. Apr 2006 10:44:43

Poslaťod ATOL » Str 10. Máj 2006 22:33:55

bejsbolka je trochu nemotorná, páč je dlouhá a težká....ale jinak má velice dobrej zastavovací účinek (stop efekt).... :lol:
ATOL
 

Ďalší

Späť na Nože a ostatné chladné zbrane

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť