Konečně nějakej úspěch našich výrobců

Všetko čo sa netýka ostatných tém tejto diskusie.

Konečně nějakej úspěch našich výrobců

Poslaťod Chorche » Štv 15. Jún 2006 9:01:40

V článku to kritizujou místo aby výrobce-vývozce pochválili....

http://web.volny.cz/noviny/zesveta/clan ... trole.html
Chorche
častý diskutér
častý diskutér
 
Príspevky: 1074
Registrovaný: Štv 27. Apr 2006 10:44:43

úspěch našich výrobků:

Poslaťod Bonanza » Pia 01. Feb 2008 15:20:05

To Chorche: nikdo nejsme jeliman, abychom nevěděli, že: cokoliv dodáš jako pomoc (nebo jim prodáš), hlavně pod distribuci oficielních papalášů, tak první co udělají, je, že maximální díl, co můžou, z toho okamžitě prodají, zašmelí a napakují si tlamy. Chtějí mamlasi zpřísnit kontrolu nad náboji, ale kontrolu nad korupčníky a šmelináři nikdy nikdo neudělá, natož aby ji zpřísnil, nemá co přísnit. Ten článek může napsat jen neznalý diletant. :evil: Tato situace bohužel není jen v t.zv. "rozvojových zemích" třetího světa, ta je i v prvním i druhém světě, všude, ve čtvrteém i pátém. (sorry, nějakjsem se rozjel, protože mne to s..e). Howgh. Čau. Ale vím, že u tebe se může člen fora trošku rozepsat, třeba hoši zareagují..
Bonanza
 

náboje

Poslaťod Kourek » Uto 16. Dec 2008 19:49:29

Taky mě před časem naštvala zpráva, že jsme do jisté země poslali pár milionů nábojů 7,62x39 - asi jako mezinárodní pomoc (k nim samozřejmě i 58ky). Ne aby je nabízeli za rozumnou cenu tuzemským střelcům. A to ještě za plk. Kremla byla distribuce zastavena pro údajné neschválení pro civilní prodej...
Kourek
okoloidúci
okoloidúci
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Uto 08. Júl 2008 16:22:16

'Uspěch

Poslaťod Bonanza » Uto 16. Dec 2008 20:18:23

Kourek: máš pravdu, ale nezapomeň, že také fabriky chtějí vyrábět a prodávat, takže aso MO daruje a pak zase nakoupí a my prostě musíme furt kupovat, nebo nestřílet a to nejde.
Bonanza
 

Poslaťod Chorche » Str 17. Dec 2008 9:59:32

no, slyšel sem, že 7,62 x39 už nebudou. Myslim ty po armádě. A kupovat vlašim za 12 korun se mi fak nechce.
Chorche
častý diskutér
častý diskutér
 
Príspevky: 1074
Registrovaný: Štv 27. Apr 2006 10:44:43


Späť na Mimo témy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť