je to GLOCKEM nebo jsem tak dobrej? :o)

Všetko čo sa netýka ostatných tém tejto diskusie.

je to GLOCKEM nebo jsem tak dobrej? :o)

Poslaťod luboss2 » Sob 26. Jan 2008 20:55:59

koupil jsem si pod stromeček Glocka 17tku, funglovka a to je moje první rámusidlo... při výběru jsem toho vyzkoušel docela dost, nejen řadu glocku, ale i ostatní běžnější zbraně. Sedmnáctka byla ale nejpřívětivější...

mám nastříleno zatím tak 500-600 ran a na krátké a střední vzdálenosti (samozřejmě v klidku na střelnici) je velmi výjimečně když netrefím střed terče... nebo jiný vybraný bod na terči, když je díra uprostřed a není co lepit :shock:

jasně, chválím se, nikdo by to neudělal ... zkouším občas i 25m a jsem v 20/50 v černym, ale říkám si, že když bych musel zbraň použít, nebude to na 25m ...

falešná forma?
luboss2
 

Poslaťod Chorche » Štv 31. Jan 2008 12:34:25

to co píšeš je úplně normální. Každej kdo neni slepej se trefí na 25m do terče. Trefíš se i keltekem. Pointa je ale jinde. Když střlíš na papír, de vo hovno. Ale když bude proti tobě někdo útočit, tak je všechno jinak. Nepude asi o mířenou střelbu. Budeš se snažit krejt a střílet budeš ve stresu. Taky se u toho budeš pohybovat. Zkus si někdy zaject do Vinařic a skus si třeba na 50ce rychlou chůzi ve dřepu, nebo v běhu zastřílet na terč. Uvidíš že trefíš kulový. Na škodu taky neni trénink paintballu. I když i tam de vohovno, protože víš že tě koule nezabije. Sám nevim, jak bych zafungoval v reálný akci když by došlo na střílení. Jediný co sem zažil v dřevních dobách byla situace, kdy sme na sebe mířili a řvali s nákym debilnim jugošem co mi ukrad auto. Naštěstí na střílení nedošlo. Ale znova bych to zažít nechtěl, byť sem tehdá ten psychoboj vyhrál a auto dostal naspátek (jugoš se asi zalek mýho věčího kalibru :lol: ).
Chorche
častý diskutér
častý diskutér
 
Príspevky: 1074
Registrovaný: Štv 27. Apr 2006 10:44:43

Poslaťod luboss2 » Ned 03. Feb 2008 10:44:38

Chorche píše:Jediný co sem zažil v dřevních dobách byla situace, kdy sme na sebe mířili a řvali s nákym debilnim jugošem co mi ukrad auto. Naštěstí na střílení nedošlo. Ale znova bych to zažít nechtěl, byť sem tehdá ten psychoboj vyhrál a auto dostal naspátek (jugoš se asi zalek mýho věčího kalibru :lol: ).


ok, tys měl kelteca a co on? :lol: :lol: :lol:

to co píšeš, je jasný, ale s jinou zbraní jsem tak úspěšnej nebyl ani v klidu ...
luboss2
 

Poslaťod Chorche » Ned 03. Feb 2008 20:16:50

Cheche, gdepak kelteka... Příběch se stal někdy najaře roku 1993 :lol:
Chorche
častý diskutér
častý diskutér
 
Príspevky: 1074
Registrovaný: Štv 27. Apr 2006 10:44:43


Späť na Mimo témy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia