Zbraň pre ľaváka

Všetko o krátkych strelných zbraniach rôznych druhov a výrobcov.

Zbraň pre ľaváka

Poslaťod xyz123 » Ned 03. Apr 2011 14:18:51

Vedel by mi niekto poradiť zbraň, najlepšie v ráži 9mm luger, pri ktorej by som ako ľavák nemal problém? prípadne ak by niekto vedel poradiť niekoho, kto vie prehodiť ovládacie prvky na pravú stranu. Díky.
xyz123
 

Re: Zbraň pre ľaváka

Poslaťod Miroslav » Pia 22. Apr 2011 1:59:11

Kolega je ľavák, má Glocka 17 a ovládanie zbrane mu nerobí žiadne problémy.
Miroslav
 

Re: Zbraň pre ľaváka

Poslaťod RE5PECT » Sob 23. Apr 2011 10:12:06

Zdravim Vas som lavak a pisem z vlastnej skusenosti,

Ja osobne mam Berettu 92 ta je pre lavakov aj ovladacie prvky ako poistka a vyhadzovanie zasobnika sa daju dat na opacnu stranu do 5 min (youtube) a nehovorim o spolahlivosti 5000 ran bez cistenia a zlyhania alebo zaseknutia,a rozne strelivo aj 20 rocne hrdzave , strielanie v roznych podmiernkach spina vlhko voda, je to zbran americkej armady.Pokial mas peniaze a potrebujes istotu a presnost tak vol beretu pokial nie tak glock.Este jedna moja skusenost som vlasnikom aj glocku aj roznych czet od 52 po 92 ale ako lavak mam velmi zle skusenosti lebo sa mi stale zasekavaju pri strelbe , ale ked som ich pozical bratovi pravakovi jemu sa nezasekavali ,Jedine co sa mi nikdy nezaseklo bol glock alebo bereta asi preto ze maju ini sposob konstrukcie .Na sutaziach ipsc som si uzil svoje. :) .
RE5PECT
 

Re: Zbraň pre ľaváka

Poslaťod tango » Uto 26. Apr 2011 20:19:22

RE5PECT píše:ale ako lavak mam velmi zle skusenosti lebo sa mi stale zasekavaju pri strelbe , ale ked som ich pozical bratovi pravakovi jemu sa nezasekavali


Ako sa moze zbran zasekavat podla toho ktorou rukou ju ovladam? :roll: Asi mi nieco uslo, mohol by si to viac rozviest?
tango
 

Re: Zbraň pre ľaváka

Poslaťod jaki » Pon 09. Máj 2011 12:18:48

skus to s walter p 38. ja som tiež lavák a mne sa osvedčila.
jaki
 

Re: Zbraň pre ľaváka

Poslaťod Miroslav » Pon 09. Máj 2011 12:34:54

Odkedy sa na tomto fóre zrušila povinná registrácia, človek sa tu aspoň pobaví :lol:
Miroslav
 


Späť na Krátke zbrane

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť