Vzduchova pistole

Všetko o krátkych strelných zbraniach rôznych druhov a výrobcov.

Vzduchova pistole

Poslaťod hondanoid » Ned 01. Nov 2009 12:28:53

Rad by sem si poridil vzduchovou pistoli na vyuku strelby pro syna. Neco ne moc drahy, ale aby to aspon malo nejakou presnost. Nasel sem stranky http://www.colosus.cz/zbrane/vzduchove- ... revolvery/ Co vy nato? Hledam neco co by malo aj trochu atrakt. dizajn at to kluka chyti. Dik
hondanoid
 

Poslaťod Chorche » Uto 17. Nov 2009 11:42:31

a de ti spíš o terčovou střelbu, nebo spíš o něco akčnějšího ? Jestli ho chceš spíš trénovat na válku, tak bych se na klasickou vzduchovku vybot a šel spíš cestou airsoftu. Naučí se střílet i taktiku a ostatní věci co k tomu patřej.
Chorche
častý diskutér
častý diskutér
 
Príspevky: 1074
Registrovaný: Štv 27. Apr 2006 10:44:43

Poslaťod hondanoid » Uto 17. Nov 2009 20:51:16

O vycvik do valky mi urcite nejde. Taktika taky ne. Spise sportovni strelba. Dik
hondanoid
 

Poslaťod Chorche » Str 18. Nov 2009 12:00:35

v tom ti bohužel neporadim. Sportovní speciály nijak zvlášt neznám :cry:
Chorche
častý diskutér
častý diskutér
 
Príspevky: 1074
Registrovaný: Štv 27. Apr 2006 10:44:43

Re: Vzduchova pistole

Poslaťod Scout » Sob 21. Nov 2009 15:19:04

hondanoid píše:Rad by sem si poridil vzduchovou pistoli na vyuku strelby pro syna. Neco ne moc drahy, ale aby to aspon malo nejakou presnost. Nasel sem stranky http://www.colosus.cz/zbrane/vzduchove- ... revolvery/ Co vy nato? Hledam neco co by malo aj trochu atrakt. dizajn at to kluka chyti. Dik

Taky o tom uvažuju a nemám zkušenosti ...Docela bych bral Walther PPK , Umarex Colt Special Combat Classic , CZ-75 D Compact . U těch prvních dvou mě sice vadí viditelný "šlaufy" na dotažení bombičky , měly by však být celokovový ...Colt je zkrátka hezkej a CZ-75D má dotažení bombičky zakrytý . Sháním zkráta něco , z čeho se dá poměrně rychle a levně střílet a co rozfláká alespoň flašku a zároveň není nebezpečný ..
Scout
 

Poslaťod hondanoid » Sob 21. Nov 2009 17:38:07

Mne osobne se liby Walther CP99 Compact, ma funcnny pohyb uzaveru tzv. Blow Back
hondanoid
 

Poslaťod Scout » Sob 21. Nov 2009 19:10:30

hondanoid píše:Mne osobne se liby Walther CP99 Compact, ma funcnny pohyb uzaveru tzv. Blow Back

PPK myslím taky , CZ75 a Colt Special Combat Classic ne . Nevím , zda pohyb závěru neodčerpává něco málo energie střele . Pokud ne , tak by to bylo asi na úkor spotřeby plynu z bombičky ..Colt pohyb závěru nemá - to je vidět na demonstračním videu . Celá energie je dána střele ...tahle zbraň se mi moc líbí , vážně o ní uvažuji .Za samotnou zbraň bych nechtěl víc jak 3000,- dát - beru to jen jak rekreační zábavičku ... :P
Scout
 

Poslaťod hondanoid » Ned 22. Nov 2009 13:14:57

Ci odcerpava nevim, ale na jednu bombcku vystrilis kolem sovky gulicek. Kamarad ji ma a devet zasobniku vystili v pohode, le ten posledni je slabsi.
hondanoid
 

Poslaťod Scout » Ned 22. Nov 2009 16:31:41

hondanoid píše:Mne osobne se liby Walther CP99 Compact, ma funcnny pohyb uzaveru tzv. Blow Back

Ano i tuhle zbraň Walther CP 99 Compact bych docela bral , pějou na ni samou chválu ....
Scout
 

Poslaťod Chorche » Uto 24. Nov 2009 15:48:29

je to sice ajrsoftka, ale v neděli sem viděl v akci repliku CZ75 od ASG. Je to CO2 s blowbackem a s ústovkou přes 100 m/s. Střílela fakt pěkně a ten zvuk byl dost jedovatej. V porovnání s mym ajrsoftovym plynovym P99 to znělo strašidelnějc :lol:
Chorche
častý diskutér
častý diskutér
 
Príspevky: 1074
Registrovaný: Štv 27. Apr 2006 10:44:43

Ďalší

Späť na Krátke zbrane

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť