VMP 9, mod GW

Všetko o krátkych strelných zbraniach rôznych druhov a výrobcov.

VMP 9, mod GW

Poslaťod vmwja » Štv 20. Mar 2014 8:17:06

námet :-)

Obrázok
Obrázok užívateľa
vmwja
expert
expert
 
Príspevky: 19
Obrázky: 1
Registrovaný: Sob 27. Okt 2012 12:53:29

Re: VMP 9, mod GW

Poslaťod aux54 » Štv 20. Mar 2014 12:17:42

kedy a kde sa bude dať vidieť, ohmatať a vyskúšať? :D
Glock 19
Moje inzeráty: http://aux54.armybazar.eu/sk/
Obrázok užívateľa
aux54
diskutér
diskutér
 
Príspevky: 167
Obrázky: 8
Registrovaný: Pon 09. Aug 2010 7:52:17
Bydlisko: západné Slovensko

Re: VMP 9, mod GW

Poslaťod vmwja » Štv 20. Mar 2014 18:46:37

Hmmm :D
Každý kto má PS-ku STINGA či 97S či ARROW ju má vlastne ohmatanú a vyskúšanú. Je to model, ktorý možno považovať za upgrade PS-ky, pôvodne som ho plánoval ako akúsi stavebnicu. Zatial je vo fáze prototypu a mojim cielom bolo dať perspektívu respektíve námet i pre tých menej šťastných :( ktorým rám praskol. Hmotnosť, tohoto konkrétneho modelu je zatial 805g, teda pri plnom upgrade. model w 905g a model s 940g . Zachované sú vlastnosti celokovového modelu.

Ale ako som hovoril v úvode zatial námet :)
Obrázok užívateľa
vmwja
expert
expert
 
Príspevky: 19
Obrázky: 1
Registrovaný: Sob 27. Okt 2012 12:53:29

Re: VMP 9, mod GW

Poslaťod JanTkac » Pia 21. Mar 2014 21:52:04

Akú tomu plánujete budúcnosť? Bude sa to niekedy sériovo vyrábať? Ak áno, ako by to mohlo teoreticky vychádzať cenovo?
JanTkac
občasný diskutér
občasný diskutér
 
Príspevky: 31
Registrovaný: Sob 18. Dec 2010 15:14:13

Re: VMP 9, mod GW

Poslaťod vmwja » Sob 22. Mar 2014 13:33:50

Budúcnosť? Uff.
Momentálne venujem v maximálnej možnej miere svoju pozornosť , sily a finančné prostriedky projektu VMS 07. Jedná sa o jeden z najkomplexnejších, najnáročnejších a najrozsiahlejších projektov na poli ručných zbraní na Slovensku. Bližšie o ňom v rámci doterajších možností uvádzam na stránke uvedenej v obrázku námetu. Tento projekt vzhľadom na energiu a finančné prostriedky, ktoré si vyžiadal má u mňa prioritu, ostatné projekty som nútený žiaľ odsúvať do úzadia. Cítim ako akúsi svoju povinnosť pokúsiť sa daný projekt doviesť do úspešného konca.
Projekt VMP 9 by bolo možné realizovať ak by sa našiel niekto, kto by sa chcel pridať :-). Najlepšie kto má licenciu a výrobné možnosti. Inak musí tento projekt počkať. Základnou ideou je uplatnenie riešenia u majiteĺov jestvujúcich modelov a postupná výroba nových modelov, konkrétne GW, W, G a S na platforme celokovovej konštrukcie ponúkajúcej určitú idividualitu a zúročené skúsenosti z testov pre ASR či MVSR.
Cenu je velmi problematické napísať a bolo by to asi nezodpovedné, no v každom prípade musí zodpovedať cenám na trhu. V porovnaní s lacnými plastovými modelmi, ktorými je trh dá sa povedať nasýtený by bola mierne vyššia.
Obrázok užívateľa
vmwja
expert
expert
 
Príspevky: 19
Obrázky: 1
Registrovaný: Sob 27. Okt 2012 12:53:29

Re: VMP 9, mod GW

Poslaťod lukasko » Ned 19. Júl 2015 1:39:25

mam(mozem) to brat tak, ze ak mi raz praskne ram, alebo budem mat potrebu si zaobstarat ram s railkou bez zasahu do mojho terajsieho ramu, tak ram tejto zbrane sa bude dat pouzit? respektive zaver? budu nahradne diely kompatibilne? :-) podla obrazku usudzujem ze je to "len" facelift PSka... ovladacie prvky na rovnakych miestach atd mam chutpovedat, ze aj hlaven je "rovnaka" :-)

Drzim palce tomuto projektu, urcite by si nasiel vela priaznivcov/novych majitelov/starych majitelov PSiek....
lukasko
okoloidúci
okoloidúci
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Ned 25. Nov 2012 16:24:30

Re: VMP 9, mod GW

Poslaťod lukasko » Štv 15. Dec 2016 0:19:39

Ahoj, nastal nejaky pokrok s tymto projektom? :-)
lukasko
okoloidúci
okoloidúci
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Ned 25. Nov 2012 16:24:30


Späť na Krátke zbrane

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť