Plynova zbran na obranu

Všetko o krátkych strelných zbraniach rôznych druhov a výrobcov.

Plynova zbran na obranu

Poslaťod strelec » Sob 04. Sep 2010 20:14:58

zdravim, zaujimali by ma skusenosti diskuterov s plynovymi obrannymi zbranami, rad by som si zaobstaral taku ktora je ucinna a podla moznosti umoznuje aj vystrelovanie svetlic. Diky za vase typy.
Naposledy upravil strelec dňa Pia 22. Okt 2010 7:24:23, celkovo upravené 1
A, F
Obrázok užívateľa
strelec
občasný diskutér
občasný diskutér
 
Príspevky: 91
Registrovaný: Sob 04. Sep 2010 19:01:20
Bydlisko: niekde v SR

Re: Plynova zbran na obranu

Poslaťod aux54 » Ned 05. Sep 2010 20:05:58

Plynovku si na obranu nekupuj, ak ju vytiahneš proti ozbrojenému ostrou zbraňou môžeš sa dostať do väčších problémov ako ten, voči komu ju chceš použiť. Každý ju totiž bude považovať za skutočnú a podľa toho sa k tebe budú aj správať.
Glock 19
Moje inzeráty: http://aux54.armybazar.eu/sk/
Obrázok užívateľa
aux54
diskutér
diskutér
 
Príspevky: 167
Obrázky: 8
Registrovaný: Pon 09. Aug 2010 7:52:17
Bydlisko: západné Slovensko

Re: Plynova zbran na obranu

Poslaťod Adam231 » Pon 27. Sep 2010 16:12:08

Podľa mňa najlepšia plynová obranná zbraň, ktorá je momentálne na trhu je UMAREX Walther P22 P.A.K., umožňuje aj vystreľovanie svetlíc.
kde končí zdravý rozum, začína vojenská logika
Adam231
občasný diskutér
občasný diskutér
 
Príspevky: 44
Registrovaný: Štv 22. Júl 2010 23:21:51
Bydlisko: východ

Re: Plynova zbran na obranu

Poslaťod strelec » Pia 22. Okt 2010 7:22:45

aux54 píše:Plynovku si na obranu nekupuj, ak ju vytiahneš proti ozbrojenému ostrou zbraňou môžeš sa dostať do väčších problémov ako ten, voči komu ju chceš použiť. Každý ju totiž bude považovať za skutočnú a podľa toho sa k tebe budú aj správať.


:) no ide tu viac o zbran na plasenie skodnej a obcasne vystrelovanie svetlic, napr. pocas noveho roku ako o obranu, ale ked si uz nejaku kupit, tak nech je rovno vhodna aj na obranu

Adam231 píše:Podľa mňa najlepšia plynová obranná zbraň, ktorá je momentálne na trhu je UMAREX Walther P22 P.A.K., umožňuje aj vystreľovanie svetlíc.


dik za typ, na koniec som si vyberal medzi P99 a P22, vyhrala to vzhladom na svoje rozmery W P22 P.A.K., je to asi naozaj najlepsie co je na nasom trhu
A, F
Obrázok užívateľa
strelec
občasný diskutér
občasný diskutér
 
Príspevky: 91
Registrovaný: Sob 04. Sep 2010 19:01:20
Bydlisko: niekde v SR


Späť na Krátke zbrane

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť