Malorážková krátká zbraň

Všetko o krátkych strelných zbraniach rôznych druhov a výrobcov.

Poslaťod Chorche » Uto 15. Máj 2007 16:15:59

To si ani tak nemyslim, že by byl zázračnej. Ani nemam důvod si vymejšlet. Jak sem psal v threadu vedle tak deklarovaná zmlsanost P22 byla prej způsobená u prvních sérií zásobníkem. Pak je nějak upravili a od tý doby by měli žrát všechno. Protože mě se opravdu snad ještě nestalo že by mi to nějaký náboje (krom těch subsoniků) neschrouplo.
Chorche
častý diskutér
častý diskutér
 
Príspevky: 1074
Registrovaný: Štv 27. Apr 2006 10:44:43

Poslaťod kacerdonald » Str 16. Máj 2007 10:54:15

choeche: Tak to je dobre a aký máš rok výroby Walthera?
kacerdonald
 

Poslaťod leo1 » Pon 22. Sep 2008 17:23:09

leo1
 

Browning

Poslaťod Chestnut » Sob 28. Nov 2009 18:33:53

Asi jsem se zahleděl do této pistolky :roll: Browning Buckmark Plus
Hodně záleží jak mi padne do ruky, ale recenze nejsou zlé... Má někdo praktickou zkušenost?



Obrázok
Chestnut
 

Poslaťod Chestnut » Sob 12. Dec 2009 20:42:17

Přehodnotil jsem situaci a v pondělí si jdu osahat tuhle pistolku. Pokud mi padne do ruky, beru ji.


Obrázok
http://www.browning.com/products/catalog/firearms/detail.asp?value=006B&cat_id=051&type_id=402
Chestnut
 

Poslaťod Chestnut » Pon 14. Dec 2009 14:26:30

Dnes jsem si zašel omrknout pistoli (pokud se to dá tak nazvat :-) ), s tím že si ji rovnou koupím. Padla mi pěkně do ruky, se vším jsem byl hned na první pohled spokojený, nebylo dál co řešit. Vzal jsem si k ní čištění, nějaké náboje... Prodavač mi říká, že chce doklady a povolení k nákupu. Zůstal jsem hledět, protože jsem žádné povolení neměl, on jen suše sbalil zbraň i náboje a řekl mi, ať přijdu až ho budu mít. :-) Za těch pár let jsem zapomněl, že se zbraň nedá koupit jako rohlíky v krámě.
Ve středu proběhne druhý pokus s povolením, snad to klapne... :-)
Chestnut
 

Poslaťod pesek » Pon 14. Dec 2009 19:14:37

No jo nakupka řekl bych že je to absolutně zbytečny dokument když ji stejně dostaneš nebo už se někdy stalo že ji někomu nevydali?k čemu vlastně je? jenom aby znas tahali prachy?
pesek
 

Poslaťod Chestnut » Pon 14. Dec 2009 19:42:49

asi jo, na policajtech samozřejmě bez sebemenšího problému, akorát mi ho vydají až ve středu. stálo mě to sto korun...
taky mi to připadá jako zbytečný kus papíru, stejně tam hned pojedu zbraň zaregistrovat. policajti --> prodejna --> policajti (zbytečná pakárna)
Chestnut
 

Poslaťod Chorche » Uto 15. Dec 2009 10:19:23

to víš no, musej z nás nějak ty prachy vytáhnout :lol: Dyby si rovnou za registraci místo 2 kil řekli 3, bylo by to jednoduší...
Chorche
častý diskutér
častý diskutér
 
Príspevky: 1074
Registrovaný: Štv 27. Apr 2006 10:44:43

Poslaťod Chestnut » Pon 21. Dec 2009 16:49:14

Co me hodne bavi na tom Targetu, je ta spoust. Vubec s ni nemusim bojovat a nemusim se ani bat nahodneho vystrelu, protoze neni tak lehka - proste akorat. Tvar a povrch spustadla mi take vzhovuje. Ted si na to vsechno zvyknout a hura na sranda zavody :)
Chestnut
 

PredchádzajúciĎalší

Späť na Krátke zbrane

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť