České .22

Všetko o krátkych strelných zbraniach rôznych druhov a výrobcov.

Moje zkusenosti

Poslaťod spur » Uto 19. Aug 2008 11:38:43

Zdar, tak k tomuto tematu mam trochu co rict. Jane je fakt dobra volba. Presna, za rozumny penize a pomerne bezporuchova. Podle toho co ja vim, tak neni ani moc mlsna. Nesel jsem do ni proto, ze ja hledal neco na praktictejsi vyuziti, kdezto Jane je spis na mirenku. CZ 122 je takova rozporuplna. Tu jsem mel pujcenou na jedny predvadecce. Presna, ergonomicky dobre vyresena. Ja s ni nemel za tech 100 ran jediny problem. Strelec co sel po me mel tolik zadrzek, ze ho to po 20ti minutach prestalo bavit. Ale nevim, jaky mel strelivo (prinesl si svoje). Ja si koupil Kadeta. Protoze jsem mel Compacta a byl za dobry penize, navic na muj ram se dal bez problemu slicovat. Kadet je mlsnej, ja pouzivam SB standarty a ty jsou uplne bez problemu. Sidewindery to moc nechtelo natahovat a zkousel jsem i winchestry a taky nic moc. Dobry je, ze si zvyknes na spoust. Protoze telo je stejny jako mas na devitce. Jina jsou miridla, protoze Kadet ma LPA mikrometry a ty jsou jemnejsi, nez mas na devitce. Me osobne delala problem ta muska, ale je to o zvyku. Naucis se s tim zpoustet a neztrhavat. To je jasny pozitivum. Dalsi je to taseni a prvni vystrel. Na dvojstrely to moc neni, protoze se proste nezveda. Co se ceny tyce, tak novej je podle me uplne mimo. Dobrej pouzitej, proc ne. Dalsi variantou je revolver Kora - Holek. Zkousel jsem ve ctyrpalci a taky dobry. Zase je to jina zbran, tedy neco vic na mazleni... Takze muj zebricek by byl: 1 - Jane, 2 - Katet, 3 - 22 revolver
spur
 

Poslaťod coudy » Str 16. Jún 2010 20:40:19

Milas píše:muzu doporucit CZ 122, pekna a presne. Mel jsem ji 3 roky a na 25m ouplne presna. byl jsem moooc spokojenej.

Moje řeč ,CZ 122 je super.
coudy
 

Predchádzajúci

Späť na Krátke zbrane

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť