ALFA Combat vs K100

Všetko o krátkych strelných zbraniach rôznych druhov a výrobcov.

ALFA Combat vs K100

Poslaťod Rys1 » Ned 09. Sep 2007 19:48:48

Situace: máte cca 15k a chcete novou pistoli (zdůrazňuji - ne GLOCKa :!: :!: ). CZ už máte a chcete něco jinýho. Vezmete Alfa Combat nebo K100 a proč??
Rys1
 

Poslaťod Chorche » Uto 11. Sep 2007 10:45:16

z K100 sem nestřílel, z Alfy jo. A tu bych nechtěl ani zadarmo. Hlavní důvod proč ne (i když by se to asi dalo poaldit) je chod spouště. Je strašně dlouhej a na muj vkus tuhej. Nepříde mi to vhodný ani na mířenku ani na obranou střelbu. Protože mačkáš a mačkáš, čekáš kdy to už konečně vystřelí a furt nic... A vono to vystřelí když uš ani nečekáš že to vystřelí... :lol: V týdle kategorii zlatej P99 nebo USP...
Chorche
častý diskutér
častý diskutér
 
Príspevky: 1074
Registrovaný: Štv 27. Apr 2006 10:44:43

Poslaťod OKer » Str 10. Okt 2007 19:37:42

Já bych vzal Alfu. Mám zní odstříleno asi 200 ran. Když jí kámoš přivezl a my ji šli provětrat 2x se stalo, že po spuštění závěru se zasekla nábojnice v okýnku. Po cca dalších 200 ranách (stříleli jsem oba), už žádné problémy nejsou. Dobře se drží a je opravdu přesná. K 100 taky není špatná, ale co jsem slyšel je velká pravděpodobnost že ji budeš muset poslat zpět výrobci na dodělání. Myslím že obě pistole jsou kvalitativně stejné, ale Alfa je levnější. Proto ta moje volba.
OKer
 

Re: ALFA Combat vs K100

Poslaťod Muf1 » Ned 24. Feb 2008 12:57:42

Podle mého budeš fut na jednom hnoji. Vše to stejně vychází z CZ a když je to CZ tak to musíš naladit, jinak si moc nezastřílíš alespoň né rychle a přesně a CZ se dá naladit opravdu skvěle, a jestli jsi technický antitalent jako já, tak budeš muset vzít prašule a nechat si to naladit. Ladičů je tu mnoho ! Zendl, Rezek a v každém okresním městě jich máš tucet, sice ti nic neudělají ale poradí. (někdy) !!
Muf1
 

Poslaťod Edelweiss » Ned 24. Feb 2008 14:07:31

http://forum.gunshop.cz/viewtopic.php?t=4236
Na blbnutí ti stačí na 100% obě,za sebe bych šel do Alfy.Jenže sem ulítlej na něco jiného.Alternativa je i 75 kompakt z komise a i ta splní co po ní budeš chtít.Pokud je pistole trochu funkční tak je to o střelci.
http://forum.gunshop.cz/viewtopic.php?t ... &start=300
Tady sem opravoval jejího předchůdce a kropí slušně.
Edelweiss
diskutér
diskutér
 
Príspevky: 326
Registrovaný: Štv 15. Mar 2007 13:41:42


Späť na Krátke zbrane

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia