Vzduchovky a větrovky

Všetko o dlhých strelných zbraniach rôznych druhov a výrobcov.

Broky 4.46

Poslaťod PetrS » Uto 23. Sep 2008 21:15:29

Zdravím všechny vespolek.
Broky velikost 4.46 jsou určeny pro vojenské vzduchovky vz 47. Pokud by se do této vzduchovky dávaly broky 4.5 tak vzniká nebezpečí, že brok nezapadne do hlavně a při zpětném tahu nabíjecí páky jej nabíjecí jehla přeřízne. Naopak do "normální" vzduchovky broky 4.46 propadávají a při výstřelu se nezařezávají do drážek vývrtu, pšoukne to okolo a výkon je slabý. Zdá se ten rozdíl zanedbatelný, ale je znatelný. :D
PetrS
 

Poslaťod kouky » Pia 26. Feb 2010 11:29:10

co říkáte na vzduchovky od firmy Norica?mi se docela líběj..ošahal jsem si je v obchodě a jsou to krásky..a cena parádní...co vy na ně?popřípadě co odporučíte?díky moc..ať to střílí
kouky
 

Poslaťod Chorche » Pon 01. Mar 2010 9:11:23

No já mam vot Norinca malorážku a sem s ní spokojenej. Na 50 metrů neni problém sundavat krabičky vot sirek. Lidi co maj od Norinca pistole taky bejvaj spokojený. Neslyšel sem od nikoho nějaký ztížnosti. Tak vzduchofky snad taky budou dobrý.
Chorche
častý diskutér
častý diskutér
 
Príspevky: 1074
Registrovaný: Štv 27. Apr 2006 10:44:43

Poslaťod kouky » Pon 01. Mar 2010 9:15:31

jj..díky za odpověď...asi do ní půjdu..ráže 5,5 mm..Pak se ozvu a napíšu hodnocení..:)
Ještě prosím o radu..se vzduchovkovou střelbou teprve začínám a chci se zeptat na co si dát při koupi vzduchaně pozor-co se na nich kazí atd..díky chlapi..:)
kouky
 

Predchádzajúci

Späť na Dlhé zbrane

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia