GSG 5

Všetko o dlhých strelných zbraniach rôznych druhov a výrobcov.

Poslaťod Chorche » Pon 09. Mar 2009 10:26:38

pošli foto lampičky :lol:
Chorche
častý diskutér
častý diskutér
 
Príspevky: 1074
Registrovaný: Štv 27. Apr 2006 10:44:43

Poslaťod AL01 » Sob 24. Apr 2010 11:20:10

Taky vám GSG rezne jak liška??? Mi už chybí muška, červík z objímky na který sou mířidla, a když sem sundal předpažbí tak lauf celkem rezne, byl orezlej i šroub co drží to předpažbí. Tohle sem u flinty eště neviděl aby mi takhle rezla a to to stříkám sprejeme a pod tim předpažbím se to nemá ani o co odřít ten lauf tak je mi to záhadou. Sem čekal lepší kvalitu.
AL01
 

Poslaťod Chorche » Sob 24. Apr 2010 13:04:39

no já stratil vo tomle kvéru uš dávno veškerý iluze :lol: Sice mi nerezne, dokonce už i přebíjí, ale ze začátku to byla katastrofa. Musel sem to reklamovat a dát novou hlaveň. Hlaveň furt vaklá, protože ocelovej šroub co jí drží dole v tom zinkošitu se nedá dotáhnout... Budu tam muset dát matici proti tomu. Nevim proč to nemohli udělat z oceli... Podle mě je to předělaná airsoftka.
Chorche
častý diskutér
častý diskutér
 
Príspevky: 1074
Registrovaný: Štv 27. Apr 2006 10:44:43

Poslaťod pesek » Pon 26. Apr 2010 18:02:34

a to sem si to chtěl časem pořidit na hrani no nic radši se na to vyseru. mohli by to začit dělat činani v 9L
pesek
 

Poslaťod Chorche » Uto 27. Apr 2010 8:51:08

jako vono je to jinak pěkný, i se s tim pěkně střílí. A malorášky sou laciný, tak to můžeš kropit. Ale použitej materiál je stejnej jako u airsoftek - zinkoslitina. Mně to prakticky hned po koupi přestalo přebíjet. Nejdříf postupně třeba dvě tři rány ze zásobníku a pak se to zhoršovalo a zhoršovalo. Nějak se zdeformovala komora, protože nasunout do ní náboj šlo dost ztuha. A vytáhnout pak už nešel vůbec. Navíc praskla hlaveň v místě vyfrézovanym pro vytahovač... Taková půlmilimetrová prasklina v tom nejtenčím místě. Bylo to pak asi 2 měsíce na reklamaci a nakonec to přišlo s novou hlavní. Vot tý doby to jakš takš funguje.
Chorche
častý diskutér
častý diskutér
 
Príspevky: 1074
Registrovaný: Štv 27. Apr 2006 10:44:43

Poslaťod pesek » Uto 27. Apr 2010 18:50:12

co si mam představit pod pojmem jakš takš funguje :ramena: jasně je to 22 poloautomat takže s tim musim tak nějak počitat že zablbne ale když vezmu toho SIG-SAURA Moskito co mam tak sem zněho vystřilel zatim něco přes 2500 a funguje dokonale zadržek bylo par když sem zkoušel jake to žere střelivo asi sem holt rozmlsany :lol:
pesek
 

Poslaťod AL01 » Str 28. Apr 2010 11:42:21

Nestraš chorche nebo ten lauf zkusim vytáhnout a budu zkoumat jestli taky nepraská. Mě to žere náboje v pohodě. Mám to v podstatě provedení pro USA kdy to bylo dělaný jako druhá výrobená série, první série se dělala pro Evropu a pak se jich udělalo víc pro USA. Já to koupil od proarms který to dotáhlo z emeriky. Dřív sem měl malorážkovej revolver kora, docela dobrá hračka, ale taky mi upadli stavitelný mířidla, a občas sem nemoh dostat nábojnice z válce. GSG je vzhledově super, škoda, že na ní šetřili.
AL01
 

Poslaťod pesek » Str 05. Máj 2010 9:42:10

tak sem se v nove střelecke revue dočetl že firma walter bude taky vyrabět MP5 v 22lr sem zvědavy kolik za to budou chtit počitam že balik
pesek
 

Predchádzajúci

Späť na Dlhé zbrane

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia