Deerhunter.45 per.

Všetko o dlhých strelných zbraniach rôznych druhov a výrobcov.

Deerhunter.45 per.

Poslaťod kurkin » Pon 15. Sep 2008 19:10:41

Deerhunter.45 per. mate s touto predovkou nekdo zkusenost??? http://www.zbranebrymova.com/foto/9337.jpg
kurkin
 

Poslaťod Edelweiss » Pon 15. Sep 2008 19:43:22

Jistě mám ju doma,pročpak se ptáš? :wink:
Edelweiss
diskutér
diskutér
 
Príspevky: 326
Registrovaný: Štv 15. Mar 2007 13:41:42

Poslaťod Kapo » Pon 15. Sep 2008 20:16:46

Tiež ju malo viac kamošov /perkusnú/ a v pohode.
Jednoranové perkusné zbrane nie sú náročné ani netrpia neduhmi na rozdiel od kresadlových, kde môže byť problém práve s kresadlom.

No čo ťa teda zaujíma? :)
Kapo
 

Poslaťod Edelweiss » Uto 16. Sep 2008 11:27:42

To- Kapo
Křesadlo není problém,problém je obsluha,moje BB .75 s dobrým šutrem 250 ran v tahu bez selhání!!!

[youtube]rUNvA0UjKzU[/youtube]
Edelweiss
diskutér
diskutér
 
Príspevky: 326
Registrovaný: Štv 15. Mar 2007 13:41:42

Poslaťod kurkin » Uto 16. Sep 2008 18:11:11

Kapo píše:Tiež ju malo viac kamošov /perkusnú/ a v pohode.
Jednoranové perkusné zbrane nie sú náročné ani netrpia neduhmi na rozdiel od kresadlových, kde môže byť problém práve s kresadlom.

No čo ťa teda zaujíma? :)


dekuju ti, ja uz jsem o tom pokecal, me slo jen oto jestli to neni nejakej smejd, pac mi prijde ze to je moc levne a s perkusnima zbranema nemam moc zkusenosti, chci to jako doplnej pod sedlo, pac jezdim western na koni a abych si obcas vystrelil an strelnici
kurkin
 

Poslaťod kurkin » Uto 16. Sep 2008 18:14:24

Edelweiss píše:To- Kapo
Křesadlo není problém,problém je obsluha,moje BB .75 s dobrým šutrem 250 ran v tahu bez selhání!!!


to video je super, ale toho koure okolo, no to bude pro em aspon neco noveho s takovou zbrani :-)
kurkin
 

Poslaťod Kapo » Uto 16. Sep 2008 20:17:03

Edelweiss píše:To- Kapo
Křesadlo není problém,problém je obsluha,moje BB .75 s dobrým šutrem 250 ran v tahu bez selhání!!!


Nie je kresadlo, ako kresadlo, že?

Kresadlovku síce nemám, ale viem, že kresadlo trebárz od Ardesy sa nedá porovnať z kresadlom od starého Pedersoliho.
Ale samozrejme je dôležitá aj obsluha a aj pazúrik.
A u perkusky je to fuk.

To Kurkin: Dal si síce fotku kresadlovky, ale vravíš o perkuske, tak snáď máš dobré informácie.
Kapo
 

Poslaťod kurkin » Uto 16. Sep 2008 20:23:03

Kapo píše:
Edelweiss píše:To- Kapo
Křesadlo není problém,problém je obsluha,moje BB .75 s dobrým šutrem 250 ran v tahu bez selhání!!!


Nie je kresadlo, ako kresadlo, že?

Kresadlovku síce nemám, ale viem, že kresadlo trebárz od Ardesy sa nedá porovnať z kresadlom od starého Pedersoliho.
Ale samozrejme je dôležitá aj obsluha a aj pazúrik.
A u perkusky je to fuk.

To Kurkin: Dal si síce fotku kresadlovky, ale vravíš o perkuske, tak snáď máš dobré informácie.


Ajo, to jsem tam dal tu druhou fotku nechtis, chci perkusku urcite
kurkin
 

Poslaťod Edelweiss » Uto 16. Sep 2008 21:15:04

To- Kapo
Ta ardesa to mívala,bylo to malým zámkem se špatně tvarovaným kohoutem,křesalo to do Hanzlu.Malé zámky už nedělají,dělají střední a je to znát.
Edelweiss
diskutér
diskutér
 
Príspevky: 326
Registrovaný: Štv 15. Mar 2007 13:41:42

Poslaťod wolwe » Uto 30. Sep 2008 4:37:31

Derhuntra mám, perkuse, je to taková pohodovka pro spousty volného času. Se svou kadencí jedna rána za minutu - někdy raději i déle, protože horká hlaveň s doutnajícími zbytky čerstvě nasypanému prachu nesvědčí - je to opravdu na dlší dobu, než vystřílíte kapsu koulí. Ale má to své kouzlo. Komu nevadí vůně černého prachu, černé ruce i obličej, pak je to flinta právě pro něj :)
wolwe
 


Späť na Dlhé zbrane

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť