TheWasp

Tu sa môžte predstaviť a niečo o sebe napísať.

TheWasp

Poslaťod TheWasp » Pon 10. Dec 2007 15:54:43

Zdravim vsechny. Jsem absolutni zacatecnik, ale chtel bych se dozvedet neco vice (nejen teoreticky) o zbranich a strileni (proc bych tady asi byl, ze jo). Nooo, moje rodina ma k palnym zbranim docela vrely vztah. Mamca s tatkou se seznamili na strelnici kde spolu taky vyhravali nejaky zavody. Nic velkyho, ale asi je to bavilo. Meli kratkou malorazku. Mamcy bratr s celou jeho rodinou (dva synove a manzelka) jsou v policejnich slozkach a stryc je porad zapalenej do zbrani, nejen palnych. Je to takovej ten typ, co neodejde z prace a kasle na ni. Shani totiz novy technologie, trendy a tak, co se zbrani tyka. No, to asi bylo dost o moji rodine, ale ne moc o me, ale asi bych to radsi nechal anonymni. Jen asi to, ze jsem tu skoro ctvrt stoleti. Tak diky a cau.
TheWasp
 

Poslaťod Chorche » Str 12. Dec 2007 16:02:16

Tak tě tu vopožděně musim přivítat (sem tu dva dny nestich mrknout). Pěkně se ptej na co chceš, nebo napiš nějaký svý moudra !
Chorche
častý diskutér
častý diskutér
 
Príspevky: 1074
Registrovaný: Štv 27. Apr 2006 10:44:43

Poslaťod TheWasp » Pia 14. Dec 2007 19:17:44

Diky za privitani. S mojim moudrem bych radeji jeste nejakou chvilku vyckal, protoze jsem se registroval spise abych nejaky veci pochytil. Docela vazne si hraju s myslenkou jit do armady. Zatim tedy studuju na VS, ale potom bych fakt rad nastoupil. Povinnemu zakladnimu vycviku jsem se vyhnul kvuli vzdelavani a taky spatny povesti, v te dobe, neprofesionalni armady, ale snad se casy zmenily. Soucasti vycviku je i samozrejme strelba a znalost zbrani, proto jsem tady. Chtel bych vedet, zda-li je tu nejaka osoba skutecne schopna poradit tj. ma osobni zkusenost s armadou. Stacil by mi kontakt na mail a potom bychom se mohli dorozumivat hlavne pres to, abychom nezanaseli offtopic prispevky. Diky.
TheWasp
 

Poslaťod Chorche » Pon 17. Dec 2007 16:49:33

No, tady offtopic příspěvky až tak nevaděj. Protože sme svobodný fórum a tudíž se tu nikdo neprudí ani za pravopis ani za offtopic, protože přes offtopic se mnohdy člověk dozví věci, který by se jinak nedozvěděl... Například přes dotaz na .22 náboje sme se tu posledně dozvěděli jaký sou myslifci hnusáci, když střílej lišky :lol: :roll: Takže s toho neměj hlavu.
A k tvýmu dotazu ohledně profesionálních žoldáků : Ptej se Edelwajze - to je bejvalej gumák, určitě ti poradí co budeš potřebovat :wink: Klidně si založ vlákno a já ho tam nasměruju.
Chorche
častý diskutér
častý diskutér
 
Príspevky: 1074
Registrovaný: Štv 27. Apr 2006 10:44:43

Poslaťod AL01 » Pia 21. Dec 2007 7:44:36

Fuj armáda. Možná si měl jít na VŠ do Vyškova, ale tam taky při studiu na lampasáka obsolvuješ nějakou tu formu základního výcviku, tomu se asi vyhnout nedá.
AL01
 

Poslaťod Edelweiss » Pia 21. Dec 2007 12:47:12

Proč jít na vojenskou školu?
1. zajištěno ubytování
2. už jako student dostaneš plat
3. pokud tě baví zbraně máš je tam
4. oblečení nafasuješ
5. vzdělání je zdarma
Takže nad čím váháš???
Edelweiss
diskutér
diskutér
 
Príspevky: 326
Registrovaný: Štv 15. Mar 2007 13:41:42

Poslaťod Chorche » Pia 21. Dec 2007 20:39:43

Kruci, neni něgde škola domobrany ? 8) Bych se přihlásil.
Chorche
častý diskutér
častý diskutér
 
Príspevky: 1074
Registrovaný: Štv 27. Apr 2006 10:44:43

Poslaťod Edelweiss » Pia 21. Dec 2007 22:48:36

To- Chorche
Mám obavu že s náma dvěma to už nevyhrajou,takže jako vždy samy za sebe.
:twisted:
Edelweiss
diskutér
diskutér
 
Príspevky: 326
Registrovaný: Štv 15. Mar 2007 13:41:42

Poslaťod Chorche » Sob 22. Dec 2007 13:17:46

Asi máš pravdu no, ale dyš bude nejhůř taxe aspoň můžem spojit my dva :lol:
Chorche
častý diskutér
častý diskutér
 
Príspevky: 1074
Registrovaný: Štv 27. Apr 2006 10:44:43

Poslaťod AL01 » Sob 22. Dec 2007 20:21:53

bych se taky s dovolením přidal.
AL01
 

Ďalší

Späť na Členovia fóra

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia