Rys

Tu sa môžte predstaviť a niečo o sebe napísať.

Rys

Poslaťod Rys1 » Štv 12. Okt 2006 20:53:10

Ahoj, jsem novej, tak pár údajů o sobě: bydliště kousek od Boskovic (tak malá vesnice, že nemá cenu jmenovat :) ), 38 let. Se zbraněmi se aktivně bavím 10 let (před tím to bylo spíš náhodné).
Co se týče vlastnictví, asi z vás budu mít mindrák - mám pouze ČZ75B a ode dneška nákupku na Margolínu. Jo, a ještě CO2 - LOV 21 :D . Berete mě i tak?? 8)
Rys1
 

Poslaťod Chorche » Pia 13. Okt 2006 10:23:37

Nazdár, no jasně že berem :lol: Boskovice myslíš takový ty kousek na Brnem ? Tam sem byl naposlet asi v 16 letech za holkou co tam dělala průvodkyni na hradě. A na to město nemam moc dobrý spomínky. Pingl v hospodě mě tehdá nechtěl vopsloužit, jelikoš sem mluvil prašsky...
Chorche
častý diskutér
častý diskutér
 
Príspevky: 1074
Registrovaný: Štv 27. Apr 2006 10:44:43

Poslaťod Rys1 » Uto 17. Okt 2006 7:39:32

:D

Bloudí pražák po Brně, šílená žízeň, všechny hospody zavřený!! Až dojde na Zelňák (t.j.Zelný trh - náměstí) a tam začne pít vodu z kašny. Vidí ho chlap co jde kolem a říká mu:"Nepař tu vasrůvku, chčijó to teho morgoši" (t.j. nepij tu vodu, čůrají do toho cigáni - romové, sorry). A chlap na to: "Prosím Vás pane, co jste mi říkal? Já vám nerozuměl, já jsem totiž z Prahy!" A chlap: "Pi pomalu, je to studený."
Rys1
 

Poslaťod Chorche » Uto 17. Okt 2006 8:18:49

jojo, to sou ty "pohostinní" moraváci... :lol:

a ten vo tom jak přijede brňák do Prahy a bloudí v metru znáš ?
Kouká na tu ceduli s linkama metra a neleze mu to do hlavy. Tak de kolem pražák a vidí jak si brňák neví rady a povidá : " se nevyznáš v těch lajnách co? " a brňák jako že ne. Tak pražák povidá : " hele, ta červená lajna, té céčko, ta zelená té áčko a ta žlutá té béčko". A brňák kejve hlavou a povidá " a ta modrá to je déčko ? " a pražák se chytne za hlavu : " ne té vltava ty vole..." :lol:
Chorche
častý diskutér
častý diskutér
 
Príspevky: 1074
Registrovaný: Štv 27. Apr 2006 10:44:43

Poslaťod Zdenek » Štv 19. Okt 2006 6:26:47

To je první vtip ve směru cajzl - štatlař(brňák) co jsem slyšel. Dobrý!
Zdenek
 

Poslaťod Chorche » Štv 19. Okt 2006 9:59:45

a to víte jakej je rozdíl mezi vostravakem a vjetnamcem ?????




neee?



no, vjetnamec umí česky a má práci :lol: :lol: :lol:
Chorche
častý diskutér
častý diskutér
 
Príspevky: 1074
Registrovaný: Štv 27. Apr 2006 10:44:43


Späť na Členovia fóra

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť