Old Death

Tu sa môžte predstaviť a niečo o sebe napísať.

Poslaťod Kapo » Uto 06. Nov 2007 20:13:58

Stará Smrt , žiješ ešte ? :roll: Mal bych pár otázok ohladom westernových zbraní , prebíjania a tak . A živých človekov zaujímajúcich sa o túto disciplínu je dosť ťažké nájsť.
Kapo
 

Poslaťod OldDeath » Uto 06. Nov 2007 20:43:11

Tímto Tě zdravím :lol: , žiju, :roll: a čekám na tvé dotazy .pokud budu znát odpověď :shock: ,rád odpovím. :lol:
OldDeath
 

Poslaťod Kapo » Uto 06. Nov 2007 21:26:50

No super , zdravím aj ja teba . Som sa rozhodol zvelebiť svoj arzenál :lol: , a to práve westernovým smerom . A ak raz bude aj čas, tak sa tomu venovať aj aktívnejšie. A preto by som nerád kupoval niečo , čo nebudem môcť použiť . Kedže mám úchylku na velké diery a výkonné strelivo , tak uvažujem práve nad 44 mag. . Najlepšie Merlin 44 mag. a ruger vaquero 44 mag.Plus nejaká brokovnička .

Otázka je , aké požiadavky sú vo westerne na zbrane ?

Mám napr brokovú 12 pumpu mosberg ??

A som teraz obzeral na strelnici flintu rolinblock? tuším 50/70 ? Majitel s nou striela kategóriu -westernová dalekonosná puška .[ Vraj sa striela až na 900 yardov ]. Na slovensku ale tuším len 300 m .

Otázka je ,aká ráž je vhodná na túto disciplínu ./či by stačila aj 44 mag/

A potom ešte čo používaš na prebíjanie , lebo lis za 20 tisíc sa mi nechce hneď kupovať .

Tak zatím :salut:
Kapo
 

Poslaťod OldDeath » Uto 06. Nov 2007 23:44:51

Já používám revolvery Catleman od firmy A.Uberti,jsou cenově výhodné a dostatečně kvalitní. mám je v rážích 44/40Win. a 45 LC.
opakovací pušku používám Marlin 1894 ráž 357mag.Brokovnici mám z Brna dvojka 12/12.
Teď k tobě.revolvery ruger jsou vynikající ale moderní.neodpovídají koltům. Na závodech se ale používají.ráže 44Mag je dobrá pokud přebíjíš.
Pumpa se používá ,ale musí mít vnější kohout!!
Co se týká přebíjení mám lisy RCBS a LEE jednooperační a stačí to.
Pokud chceš vědět víc koukni na www.awsczech.cz /odkazy/zbraně Dawe.
zdraví old death
OldDeath
 

Poslaťod Kapo » Str 07. Nov 2007 9:28:25

No super , našiel som tam odpovede na niektoré moje otázniky .

A videl som na tých obrázkoch také vozíky na zbrane , dolu je bednička na muníciu a dá sa na tom posedieť :D ,A nemáš nejaké lepšie foto toho vozíka ? A je to robené inividuálne ,alebo je tam tiež nejaké pravidlo ?
Kapo
 

Poslaťod OldDeath » Pia 09. Nov 2007 6:56:58

Vozíky si dělájí střelci sami,u nás to oficiálně nikdo nevyrábí.
Maji to okoukané z Ameriky.detailní záběr bohužel nemám.
Já osobně vozík nemám.
Zkus www.awsczech.cz/závody/rok 2007/otevři nejaký závod a tam jsou fotogalerie,tam určitě něco bude vidět.
:lol:
OldDeath
 

Poslaťod Kapo » Sob 10. Nov 2007 0:45:55

Áno pozeral som sa lepšie , a je to taká všehochuť :lol: .
K drevu mám blízko /stále doma počúvam : ty moje drevo / , a tak niečo doma po dlhých zimných večeroch pozbúcham .
Kapo
 

Poslaťod Kapo » Pon 19. Nov 2007 1:11:39

Tak , hlavné komponenty mám , / teda okrem 44 mag merlin / , tak nabudúce možno už hodím nejaké foto ?
Kapo
 

Poslaťod OldDeath » Ned 25. Nov 2007 23:18:01

OK. :lol:
OldDeath
 

Predchádzajúci

Späť na Členovia fóra

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia