Csiescz

Tu sa môžte predstaviť a niečo o sebe napísať.

Csiescz

Poslaťod Drirr » Ned 01. Okt 2006 12:45:25

Tak, abych snad napsal něco o sobě . Jsem z Ostravy, studuju a jak to jde makám ještě ve dvou firmách, protože koníčky něco stojí . Střelba mne baví už od mládí a kýženým okamžikem bylo získání ZP . Tož kupil jsem si hnedka Holek 831 .38 spl. a doma mám takovou menší zásobu vzduchovek slavia, brno vz. 47 a plynovek (od bubnů přes lady K po waltra ) . Taky jsem si hrával v dílničce a občas udělal nějáký ten domácí handmade, ale to je o hubu . Co se chladných zbraní týče - nepřeberné množství nožů, obušků či podomácku vyrobených žabikuchů . Tedy, věnuji se těmto zálibám jako laik a baví mě to ! Rekreačně na ryby taky můžu . Dle mého by měl mít každý správný člověk doma za trámkem alespoň něco, kdyby se začala bouřit lůza či jiné živly ...

Samo sebou fotky nějáké dodám, ale bo se mi rozsypal doma net, nemám možnost a v robotě to nejde .
Drirr
 

Poslaťod AL01 » Pon 02. Okt 2006 16:14:31

Vítej u nás. Nejsi taky trochu militarista? Takový živly paroubek nerad :lol:
AL01
 

Poslaťod Drirr » Pon 02. Okt 2006 16:18:45

Jenom trochu ... :)
Drirr
 

Poslaťod Chorche » Uto 03. Okt 2006 15:05:15

Taky tě tu vítám, a ten názor s trámkem potpořuju. Řídim se jim celej život :lol: Aneb člověk nigdy neví co se může stát .... Tak ať se ti tu líbí a piš vosto6 :lol:
Chorche
častý diskutér
častý diskutér
 
Príspevky: 1074
Registrovaný: Štv 27. Apr 2006 10:44:43


Späť na Členovia fóra

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť