coudy

Tu sa môžte predstaviť a niečo o sebe napísať.

coudy

Poslaťod coudy » Str 16. Jún 2010 21:11:04

Taky mám zbraně a napadlo mě ,že si o nich taky někde pokecám :roll: Mám "zatím" půlnapůl, dlouhý a krátký. Konkrétně:

CZ 122 SPORT na blbnutí (miláček)
CZ 83 r.9 mm Brow. na obranu
Pietta .44 Remington 1858 na čištění

ZH 321 16/70 k zabíjení němých tváří
ZH 324 7x57R,16/70 dtto
IŽ 18EM-M 16/70 (jednuška) super

Myslím si ,že seznam určitě není konečný.Moje manželka si myslí ,že určitě ano. :lol:
Přibývat by to mělo v těch kratších. 8)
coudy
 

Poslaťod Chorche » Uto 22. Jún 2010 10:50:30

ten perkusák na čištění mně dostal :lol: :lol: :lol: Dyš vzpomenu na starý časy a voblaka kouře kerejma sem se musel při střelbě prokousávat a mejdlovou vodu kerou sem dostával saze z laufu :lol: Taky tu vítej pane
Chorche
častý diskutér
častý diskutér
 
Príspevky: 1074
Registrovaný: Štv 27. Apr 2006 10:44:43

Poslaťod coudy » Uto 22. Jún 2010 22:05:30

Dík za přivítání. K tomu perkusu: hrozně by mě zajímalo jak to ti chlapi nabíjeli. Než to naláduješ, tak už musíš být dávno bradou vzhůru. :lol: :lol: :lol: Jinak čištění to je něco! Co je na zbrani mokré to se rovná rezané, tudíž vysušit a olejovat a olejovat. Ale mě se to líbí ,jednou za čas si tak začmoudit. :wink:
coudy
 

Poslaťod pesek » Str 23. Jún 2010 19:08:13

Taky tě vitam možna bude skym pokecat jo a do perkusu si střelci vyraběli polopatrony nebo jak to nazvat nabojnice byla z papiru v ni prach a koule byla přilepena jestli si to dobře pamatuju kdysi ve střelecke revue o tom byl članek nebo taky nosit sebou naladovany nahradni buben :D
pesek
 


Späť na Členovia fóra

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť