Prodam, malorazky, cz 52, margolinu

Neaktuálne inzeráty zo starého fóra.

Prodam, malorazky, cz 52, margolinu

Poslaťod Milas » Ned 06. Máj 2007 9:31:48

Uz je k mani jen toto:



Margolin MCM 22 LR - cena 4300 - stale k mani

CZ vz. 52 - cena 2500kc - ta je jako nova

Celkem 4 zasobniky do CZ 52 cena dohodou

Optika POSP 8x42 s montazi na Ak, dragunov, saiga, vepr apod. cena 5000 kc.


________________________________________________

Schanim botku na pazbu na SVD


mail: milecek@post.cz
tel: 732/ 68 68 42
Milas
 

Poslaťod Chorche » Str 09. Máj 2007 15:03:19

čoveče ta dvaapadesátka je lákavá. Ale nemůžu moc prudit benga. Už posledně se mě ptali, esli mam dostatečně velký auto... (abych jako všechny ty zbraně uvez...)... I když zdaleka nedosahuju počtů kusů jako mnozí ostatní zde registrovaní :lol:
Chorche
častý diskutér
častý diskutér
 
Príspevky: 1074
Registrovaný: Štv 27. Apr 2006 10:44:43

Poslaťod Milas » Sob 12. Máj 2007 11:35:37

Chorche píše:čoveče ta dvaapadesátka je lákavá. Ale nemůžu moc prudit benga. Už posledně se mě ptali, esli mam dostatečně velký auto... (abych jako všechny ty zbraně uvez...)... I když zdaleka nedosahuju počtů kusů jako mnozí ostatní zde registrovaní :lol:


Co do toho maji co kecat, ted na posledy sem byl prihlasit 21 kveru (ale z toho 10 jich slo do sveta) na jednou a ani nepipli:-))) jen estli me prej nebude vadit ze to nebude na pockani :-))))

Dokud nemas zakazanou zbran na vyjimku, tak bych se toho nebal.
Milas
 

Poslaťod Chorche » Pon 14. Máj 2007 9:26:15

chachá, prej na počkání :lol: Já čekam běžně na registraci 2 měsíce... Asi žijem každej na jiný planetě :lol:
Chorche
častý diskutér
častý diskutér
 
Príspevky: 1074
Registrovaný: Štv 27. Apr 2006 10:44:43

Poslaťod OldDeath » Pon 14. Máj 2007 13:02:52

Mě taky přihlašují bouchačky na počkání,nikdy jsem s tím něměl problém. :D
OldDeath
 

Poslaťod Milas » Uto 15. Máj 2007 20:16:32

Chorche píše:chachá, prej na počkání :lol: Já čekam běžně na registraci 2 měsíce... Asi žijem každej na jiný planetě :lol:



Taak to asi jooo????? mnoo je pravda ze me tam uz trosku znaj. Jejich oblibena veta je: Taak co to je tentokrat :-)))))
Nejlepsi bylo kdyz jsem se zminil ze prinesu zadost o vyjimku na UK 59:-))) to zblednul i velitel :-))))))))))))
Milas
 

Poslaťod Chorche » Str 16. Máj 2007 8:14:02

No mně tam znaj taky a je mi to prd platný. Neska sem zrovna volal po měsíci a půl jestli uš mam hotovej techničák na rossinu a byl sem vysmán :lol: Taxe zeptam zase za měsíc no... A někde sem tu myslim psal story jaxem chtěl povolení na CZ858 na nošení... velitel se se mnou hádal že podle zákona se dlouhý nosit nesměj. Dokut sem ho nedonutil ten zákon přinýst a nalistovat příslušnou stránku... Dyš si to asi 10x přečet a uznal že se tam žádnej zákaz nošení dlouhejch kat. B neni tak prohlásil že je ten zákon špatnej... No taxem řek, že mi jeto fuk, áčto si ho schválili voni a at mi kouká povolení dát. No nakonec mi ho dali, ale pokaždý dyš tam du taxe mě ptaj jestli mam pod bundou 58... No a protože se jaxi nevoplatí na tudle ironii votpovídat nějakou jinou veselejší ironijí aby člověku nedělali ještě věčí problémy tak holt držim hubu... :evil:
Chorche
častý diskutér
častý diskutér
 
Príspevky: 1074
Registrovaný: Štv 27. Apr 2006 10:44:43

Poslaťod OldDeath » Str 16. Máj 2007 14:23:22

Tak to tam u vás seděj samý Joudové :oops: a kamarádi Kremla :shock: :roll:
OldDeath
 

Poslaťod Milas » Ned 20. Máj 2007 9:23:57

Chorche píše:No mně tam znaj taky a je mi to prd platný. Neska sem zrovna volal po měsíci a půl jestli uš mam hotovej techničák na rossinu a byl sem vysmán :lol: Taxe zeptam zase za měsíc no... A někde sem tu myslim psal story jaxem chtěl povolení na CZ858 na nošení... velitel se se mnou hádal že podle zákona se dlouhý nosit nesměj. Dokut sem ho nedonutil ten zákon přinýst a nalistovat příslušnou stránku... Dyš si to asi 10x přečet a uznal že se tam žádnej zákaz nošení dlouhejch kat. B neni tak prohlásil že je ten zákon špatnej... No taxem řek, že mi jeto fuk, áčto si ho schválili voni a at mi kouká povolení dát. No nakonec mi ho dali, ale pokaždý dyš tam du taxe mě ptaj jestli mam pod bundou 58... No a protože se jaxi nevoplatí na tudle ironii votpovídat nějakou jinou veselejší ironijí aby člověku nedělali ještě věčí problémy tak holt držim hubu... :evil:


Hmmm taaak to jooo, a nemaj to nahodou taky do 10 dnu vydat??? Kdyz mas na regitraci 10 dnu.......
Milas
 

Poslaťod Chorche » Pon 21. Máj 2007 8:54:03

Ne, voni dycky vorazej fakturu nebo smlouvu s tim že přijali registraci (že si splnil svou zákonou lhůtu registrovat do 10 dnů). A s tim voraženym papírem můžeš chodit i na střelnici a zbraň používat.
Chorche
častý diskutér
častý diskutér
 
Príspevky: 1074
Registrovaný: Štv 27. Apr 2006 10:44:43

Ďalší

Späť na Bazár - Archív

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť