P: Originál Trijicon Acog TA31RCO-MC150

Neaktuálne inzeráty zo starého fóra.

P: Originál Trijicon Acog TA31RCO-MC150

Poslaťod HAYES » Pon 20. Jún 2011 15:54:09

Mám tady úplně nový originální TRIJICON ACOG TA31RCO-MC150, poslední model pro USMC se všemi náležitostmi, papíry, bajonetem sestávajícím z adaptéru, laserové ochrany, Killflashe (vše modulární - rozebíratelné a volitelné dle potřeby) a s krytkami. Čistící pero, papíry, jen krabice chybí.
Záměrný obrazec je RED CHEVRON s postranní mil-dot osnovou a pod chevronem je korekční obrazec pro rychlý odhad vzdálenosti dle šíře ramen pro ráži .223 (5.56mm). Upínání je klasické armádní, tedy TA51, samozřejmostí je i upínání na transportní rukojeť (TA54A).

Cena je 20.000 Kč, je posazena nejnižší možnou úroveň, tedy o ní nechci, nemohu a nebudu smlouvat, leda by jste mi chtěli dát víc :D

Jako bonus k tomu dám:

http://www.surefire.com/M952V-Millenniu ... eaponLight

v barvě DESERT SAND, prakticky nová, párkrát střílená na kryté střelnici, žádné bojové situace. Stačí otočit hlavicí a z bílého světla je infračervené...žádné filtry, perfektní...
HAYES
okoloidúci
okoloidúci
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Pon 20. Jún 2011 15:47:13

Poslaťod Chorche » Uto 28. Jún 2011 17:54:04

čéče, mně nevadí, dyš se ani nepředstavíš a hned sem lupneš inzerát, ale měl bys ho dávat do sekce bazaru a ne do doplňků... :wink: přesunul sem to sem teda sám.

Jináč optika dobrá, i ta cena odpovídá, takže věřim tomu, že to někdo koupí.
Chorche
častý diskutér
častý diskutér
 
Príspevky: 1074
Registrovaný: Štv 27. Apr 2006 10:44:43

Poslaťod Chorche » Uto 28. Jún 2011 17:54:49

jo, sem se chtěl zeptat, to červený vlákno nahoře slouží k čemu ?
Chorche
častý diskutér
častý diskutér
 
Príspevky: 1074
Registrovaný: Štv 27. Apr 2006 10:44:43

To červené ono nahoře :)

Poslaťod HAYES » Uto 28. Jún 2011 22:09:17

Zdravim,
nevim nic o povinnosti se představovat a ikdybych věděl, dělal bych to nerad :)
Inzerát je si myslím zajímavý, v našich končinách ojedinělý a zaměřovač už je prodaný...mám ale ještě k dispozici dva pro příležitostné další zájemce. Stejná konfigurace, jen na dodání je čekací doba 6-10 dnů.

To čevené ono nahoře je "světlovodné vlákno".
Za tmy nebo pokročilého šera je záměrný obrazec, respektive jeho středová část - chevron, osvětlována H3kou, tedy tritiem...
Za všech jiných, řekněme světelně příznivých podmínek, je obrazec osvětlován přírodním světlem zesíleným pomocí světlovodného vlákna, pokud je světla hodně, je potřeba přirozeně zesílit osvit obrazce aby na cíli nezanikl nebo nesplynul se světlejším podkladem, například oděvem apod...čím je světlo "chladnější", tím méně je potřeba "nasvítit" a vlákno je prostředek jak to udělat automaticky bez nutnosti korekce přísvitu operátorem té které zbraně.
Světlovodné vlákno samo o sobě nesvítí................představme si to jako optický kabel zesilující existující signál :)

Kombinace H3 s vláknem umožňuje ACOGu fungovat kdykoli, za jakýchkoli podmínek a hlavně bez baterií.
Ačkoli jsem zastáncem moderních technologií, především pak NVG a FLIR, do boje si vždycky vezmu prvoplánově veškeré potřebné vybavení analogové. EMP a nedostatek baterií jsou na denním pořádku, proč se spoléhat na něco co nemohu ovlivnit.

ACOG je jasná volba. Jak pro IPSC tak pro Afghánistán............
Navíc i při 4x32 statickém zvětšení lze používat zaměřovač jako kolimátor s oběma očima otervřenýma a to jak v CQB situacích, tak na openrage. krkolomné kombinace korekcechtivých puškohledů s kolimátory je mrhání penězi. Civilům to zřejmě vyhovuje, mě to vyhovnuje...............

nenapadlo mě vložit inzerát na BAZAR, jelikož je to zcela nové, nikdy nepoužité, voňavé :D

Nicméně děkuji za přesunutí a přeji hezký den vám všem
HAYES
okoloidúci
okoloidúci
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Pon 20. Jún 2011 15:47:13

Poslaťod Chorche » Str 29. Jún 2011 8:29:29

Jo, díky pane za vysvětlení, mě bylo jasný že vlákno je optický, ale nebylo mi jasný k čemu v týdle konfiguraci slouží. Stejně tak mě nenapadlo, že červenej bod viditelnej v záměrnym kříži neni od diody ale od vlákna. Takle řešený mi to příde zajímavý, pakliže jasnost/velikost bodu se opravdu přizpůsobí světelnejm podmínkám. Tzn. pakliže je vidět za jasnýho dne a naopak nesvítí mi přes celý sklo v noci.
A s představenim to myslim tak, že lidi, který sem přídou obvykle napíšou co sou zač, s čim a jak střílej atd. Nemusíš psát sívíčko :lol:
Chorche
častý diskutér
častý diskutér
 
Príspevky: 1074
Registrovaný: Štv 27. Apr 2006 10:44:43

Další kousek o 5.000,- levněji!

Poslaťod HAYES » Pia 26. Aug 2011 7:45:53

Zdravim,
mám tady poslední z posledních kousků armádní verze tohoto zaměřovače:

TRIJICON ACOG TA31RCO-M150MC (Marine Corps version)
Nejedná se o CP (Civilian Package)
Tohle je to co fasují jarheads, za cenu za kterou ho prodávám nekoupíte ani civilní model.
15.000,- je cena kterou si čítám za zcela nový zaměřovač ve stejné konfiguraci doplňků jako byl ten předešlý.
Žádné dárky, žádné slevy.
Nabídka je velmi časově omezena.

Pokud máte zájem, pište přímo na mail: hayes@email.cz

Již nejsem zaměstnanec armády a do oblastí kde se dají tyto hračky sehnat už se nejezdí. USMC teď gringo potká leda na YouTube.
Tzn. další už nebudou...nikdy...

Hayina
HAYES
okoloidúci
okoloidúci
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Pon 20. Jún 2011 15:47:13

Poslaťod Chorche » Pia 26. Aug 2011 8:56:53

koliks těch mariňáků kníknul, že rozprodáváš jejich vybavení jako trofeje :lol:
Chorche
častý diskutér
častý diskutér
 
Príspevky: 1074
Registrovaný: Štv 27. Apr 2006 10:44:43

lol

Poslaťod HAYES » Pia 26. Aug 2011 9:10:36

No USMC operator was harmed or killed during making of this film...
HAYES
okoloidúci
okoloidúci
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Pon 20. Jún 2011 15:47:13

FOTKY

Poslaťod HAYES » Pia 26. Aug 2011 10:55:22

HAYES
okoloidúci
okoloidúci
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Pon 20. Jún 2011 15:47:13

Poslaťod Chorche » Pia 26. Aug 2011 10:58:04

tak jaks jim to sebral ? Si je vožral určitě ne ? :lol:
Chorche
častý diskutér
častý diskutér
 
Príspevky: 1074
Registrovaný: Štv 27. Apr 2006 10:44:43

Ďalší

Späť na Bazár - Archív

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť