Kozlice ZH 102 - KOUPENO

Neaktuálne inzeráty zo starého fóra.

Kozlice ZH 102 - KOUPENO

Poslaťod Zdenek » Pia 07. Júl 2006 16:42:49

Dokáži sehnat hodně zbraní a mám i přehled, ale jaksi nemohu sehnat kozlici ZH 102 na skeet, zamiloval jsem se do ní, hlavně do těch ,,radiátorů" na konci hlavně. Nejsem myslivec, ale vyzkoušel jsem si asfaltový holuby a líbilo se, nechci investovat do drahé zbraně když mě to třeba moc nepůjde.
Pokud by jste někdo věděl za dobrou cenu cca 3.000Kč budu neskonale vděčen.
Zdenek
 

ZH 102

Poslaťod Dedek » Pon 24. Júl 2006 18:55:04

Ahoj pokud by si měl ještě zájem o tu skeetovou kozu ZH102 tak se ozvi. Jednu takovou vlastním a rád bych jí prodal. Dědek
Dedek
 

Re: ZH 102

Poslaťod Zdenek » Pia 28. Júl 2006 8:42:25

Dědek píše:Ahoj pokud by si měl ještě zájem o tu skeetovou kozu ZH102 tak se ozvi. Jednu takovou vlastním a rád bych jí prodal. Dědek


Kozu chcu. Viz. soukromá zpráva.
Zdenek
 

Poslaťod Zdenek » Uto 19. Sep 2006 9:07:54

Haló admine,
prosím smaž že scháním kozlici ZH102. Koza už je koupená díky tomuto fóru. Celá naleštěná a navoněná Brunoxem sedává v křesle a dívá se se mnou na televizi.
Mám z ní radost.
Zdenek
 

Poslaťod Chorche » Str 20. Sep 2006 9:28:08

Tak to gratuluju ! :wink: A sem rát že tomu pomohlo todle fórum. Mazat to nebudu, protože se tady příspěfky nemažou. Jen ať nový návštěvníci viděj, že má smysl tady inzerovat :) Do natpisu sem jenom dopsal že už je koupeno.
Taxi flintu užij a přeju hodně sejmutejch holubů :!: Coš mi připomíná že usem dlouho na nich nebyl. Musim to napravit !
Chorche
častý diskutér
častý diskutér
 
Príspevky: 1074
Registrovaný: Štv 27. Apr 2006 10:44:43


Späť na Bazár - Archív

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť