Dovoz zbraní ze zahraničí

Neaktuálne inzeráty zo starého fóra.

Dovoz zbraní ze zahraničí

Poslaťod hyblis » Pia 11. Apr 2008 8:34:26

Zdravím,
zajímalo by mne zda má někdo zkušenost s dovozem zbraní z ciziny. (např. USA nebo Německo) Snad že by to prý neměl být až takový problém, ale v s divočinou celního ani zákona o zbr. a stř. nedržím krok.
Proč mne to zajímá? Jak jinak než že toužím po PPK, ale nějak není k nikde k mání (tedy alespoň na internetu ne). Co víc, ceny jsou tak nějak o dost příjemnější než v ČR. A to i u domácí CZ, resp. CZ-USA :)

Děkuji za postřehy :)
hyblis
 

Poslaťod Chorche » Pia 11. Apr 2008 10:15:12

PPKčko scháníš jaký ? Originál něměcký nebo nějakej klon ? (myslim jako PPK/E nebo PPK/S - ty maj kdyžtak oba u Brymový).
Chorche
častý diskutér
častý diskutér
 
Príspevky: 1074
Registrovaný: Štv 27. Apr 2006 10:44:43

Poslaťod hyblis » Pon 14. Apr 2008 22:10:22

Inu asi vyhraje Glock :lol: Ale díky za nabídku :)
hyblis
 

Poslaťod Chorche » Uto 15. Apr 2008 9:03:52

No to sou my přechody teda :roll: Z PPKčka na Gloka... Fůůůůůůj :lol:
Chorche
častý diskutér
častý diskutér
 
Príspevky: 1074
Registrovaný: Štv 27. Apr 2006 10:44:43

Poslaťod hyblis » Uto 15. Apr 2008 12:03:41

No já vim, ale nemužu si pomoct :lol:

Ještě jedna otázka a doufám, že mi někdo smysluplně odpoví. Poslali mi z té strašné "jů es ej" ceník Glock i CZ no a ceny o proti ČR jsou u CZ o třetinu nižší a Glock? Co tady za 18. tis tam za 7. tis Kč. Prosím o vysvětlení zda jsem něco nezaspal, nebo si jen vyzvedl špatný cestovní pas. Moc děkuji :D
hyblis
 

Poslaťod Chorche » Uto 15. Apr 2008 12:36:20

Hele to máš tak, ceny v USA sou teď níský hlavně kvůli šitovnímu dolaru. Amíci vydělávaj furt stejně, jako když byl kurz 40 Kč za dolar... Takže nám se "jakoby" daří líp, ale amíkum hůř. Nicméně obecně sou zbraně a i jiný běžný spotřební věci ve státech levnější. Já nakupuju ve státech krom žrádla prakticky všechno... :lol: Nicméně počítej s tim, že když budeš chtít kvér votamtať dovíst, tak budeš muset amíkum cálnout za vývozní licenci (to netušim kolik koštuje, ale asi se vyplatí vzít pak kvérů víc) a u nás celníkum zase clo a dhp.
Chorche
častý diskutér
častý diskutér
 
Príspevky: 1074
Registrovaný: Štv 27. Apr 2006 10:44:43

Re: Dovoz zbraní ze zahraničí

Poslaťod lostak » Str 13. Aug 2008 14:01:45

hyblis píše:Zdravím,
zajímalo by mne zda má někdo zkušenost s dovozem zbraní z ciziny. (např. USA nebo Německo) Snad že by to prý neměl být až takový problém, ale v s divočinou celního ani zákona o zbr. a stř. nedržím krok.
Proč mne to zajímá? Jak jinak než že toužím po PPK, ale nějak není k nikde k mání (tedy alespoň na internetu ne). Co víc, ceny jsou tak nějak o dost příjemnější než v ČR. A to i u domácí CZ, resp. CZ-USA :)

Děkuji za postřehy :)


Zdarec, musíš mít zbrojní průvodní list a EU formlář. Za 500,-Kč dostaneš na správním odd. PČR.
Koupíš zbraň a ta ti bude poslána poštou, do ruky ji v Německu nedostaneš. Sám jsem tam byl jednu koupit a už se jí nemohu dočkat. Trvá to asi týden než ti dorazí domů.
To vše jde ale vyřídit i poštou, Koupíš na netu, zašleš Evropskej formulář s údajema a prodejce to vše vyřídí za tebe.

Mnoho zdaru Láďa
lostak
 


Späť na Bazár - Archív

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť