Plynovky

Diskusia o airsoftových a paintballových zbraniach, ich tuningu a streleckých akciách.

Plynovky

Poslaťod AL01 » Štv 20. Nov 2008 16:42:50

Tak sem koukal, že se po letech objevili plynovky full-auto. na blbnutíá by to nemuselo bejt špatný. Kdysi sem viděl lepší třeba hodně slušná kopie ingramu M10 jako plynovka s možností střelby dávkou, teď sou v krámech bazmeky Erkol (beretta 92, a nechutnost co vypadá jak uzi z vjetnamskýho hračkářství). Na konění typu hele vole co mám za železo a následně vysypat dávkou zásobník, tak by asi kámoši zírali s votevřenou hubou :-D. Chtěj za to mezi 2000 - 3000 docela mám šimrání si to obstarat. možná bude levnější vzít P226 a místo úderníku tam na pevno dát hřebík strčit zásobník a pustit závěr :-D
AL01
 

Poslaťod Chorche » Pia 21. Nov 2008 10:38:22

nevim esli s tim hřebíkem by to fungovalo. Dyš by se posunoval spolu se závěrem (a nábojem) tak by vlastně mněl vůči náboji nulovou rychlost.
Jinak v BVSku měli něco podobnýho uzině. Ale mně to nebere. Dyš z laufu lítá jenom smrad, je to voničem. To si kup rači ajrsoftku. Tou si taky kompenzuju nemožnost vlastnit něco ve fullauto :lol: mam pěknou honkonkskou M4ku celokof za lidovejch 100 doláčů. A dostřel typuju na 50m. Na 25 to dělá díry do terče jak maloráška...
Chorche
častý diskutér
častý diskutér
 
Príspevky: 1074
Registrovaný: Štv 27. Apr 2006 10:44:43


Späť na Airsoft a paintball

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť